zmień miasto

Uniwersytet Rzeszowski - UR, RzeszówZanurz się w nURt nauki

O Uczelni

Uniwersytet Rzeszowski – oczywiście dla przyszłości!

Zlokalizowany w jednym z najprężniej rozwijających się miast w Polsce Uniwersytet Rzeszowski to nie tylko nowoczesna infrastruktura i profesjonalna kadra. UR to znakomite miejsce do zdobywania wykształcenia, pozyskiwania bezcennych doświadczeń, budowania relacji biznesowych i międzyludzkich ale przede wszystkim miejsce dla dobrego życia przez całe studia, a także po ich ukończeniu.

50 kierunków, 100 kół naukowych, 330 partnerów zagranicznych i ponad 16,000 studentów stwarzają Ci możliwość dokonania przemyślanego wyboru kierunku rozwoju, zdobycie praktycznych umiejętności i wiedzy, które umożliwią Ci zapewnienie sobie i Twoim bliskim spokojnej przyszłości.

Co więcej – Rzeszów jako miasto studenckie sprawi, że zrozumiesz w pełni, czym jest prawdziwe studiowanie. Połączenie tradycji z nowoczesnością i etosu akademickiego z kulturą studencką uczyni z Ciebie człowieka wszechstronnie przygotowanego do życia po uzyskaniu dyplomu.

Bogata oferta staży i praktyk, możliwość wyjazdów zagranicznych, współpraca z kołami naukowymi czy Samorządem Studentów UR da Ci wiedzę praktyczną – niezbędną w realnej rzeczywistości rynkowej. Wybór UR to wybór przyszłości.

Jeśli pragniesz spokoju, dobrego klimatu i nie chcesz martwić się o to co będzie później – wybierz Uniwersytet Rzeszowski.

Wejdź na ur.edu.pl lub na fb – uniRzeszow :)
Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji: http://www.ur.edu.pl/rekrutacja

FB dlaMaturzysty.pl reklama