Kino
Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina - seans filmu

Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina - seans filmu

  • 2017-09-16, , godzina 19:00
  • wstęp wolny
  • Letni Ogródek Kulturalny przy siedzibie Estrady Rzeszowskiej, Rzeszów

Opis

W dziesiątą rocznicę premiery pierwszego komputerowego "Wiedźmina" zaprezentujemy - jak piszą twórcy tego dokumentu - skromne podsumowanie długiej drogi, jaką przejść musiał Geralt z kart książki na monitory graczy. Dziś „The Witcher” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, jednak wówczas nikt nie spodziewał się, że będzie ona miała tak wielki wpływ na rynek gier wideo w Polsce i na świecie.

„Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina” to największy projekt w historii serwisu arhn.eu. Prace nad filmem trwały niemal rok. Możliwość jego realizacji twórcy zawdzięczają Patronom z serwisu Patronite, którzy walnie przyczynili się do sfinansowania projektu w dużej części. Pozostały koszt arhn.eu pokrył z własnych, prywatnych środków. Na uwagę zasługuje fakt, że to właśnie dzięki fanom, produkcja filmowa dostępna jest dla każdego za darmo.

Autorzy dziękują, a my do tych podziękowań się dołączamy i zachęcamy Was do wsparcia portalu arhn.eu!

Na seans zapraszamy do Letniego Ogródka Kulturalnego przy siedzibie Estrady Rzeszowskiej w najbliższą sobotę, 16 września 2017 o godzinie 19:00.

Zachęcamy do zabrania ze sobą kocyków i termosów z gorącą kawą. Rzeszowski Inkubator Kultury zagwarantuje przestrzeń do obserwacji i część miejsc siedząco-leżących (liczba miejsc ograniczona), jednakże warto przynieść ze sobą jednak leżaczki czy materace.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Och, Karol 2 naczęściej oglądanym filmem w Polsce
Och, Karol 2 naczęściej oglądanym filmem w Polsce

Polski ranking box office zdominował w ostatni weekend film "Och, Karol 2" przyciągając do kin najszersze grono publiczności.

TOP 10: Najsłynniejsze filmowe pary
TOP 10: Najsłynniejsze filmowe pary

To niezaprzeczalny fakt, że prawie każdy film zawiera w sobie, choćby drobny, szczęśliwy, bądź tragiczny, miłosny wątek.

Popularne
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

Znamy datę premiery filmu "50 twarzy Greya"
Znamy datę premiery filmu "50 twarzy Greya"

Dla fanek, które nie mogą się doczekać informacji o ekranizacji książki została ujawniona przybliżona data premiery filmu.

Polecamy