Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

BollyDay 2015 - Dzień 2

Kiedy2015-03-08
GdzieRzeszowski Dom Kultury filia "Zalesie" oraz filia "Biała" przy ulicy Wieniawskiego 84

Fot: Mirosław Maciąg



Zdjecie nr 1193130
Zdjecie nr 1193131
Zdjecie nr 1193132
Zdjecie nr 1193133
Zdjecie nr 1193134
Zdjecie nr 1193135
Zdjecie nr 1193136
Zdjecie nr 1193137
Zdjecie nr 1193138
Zdjecie nr 1193139
Zdjecie nr 1193140
Zdjecie nr 1193141
Zdjecie nr 1193142
Zdjecie nr 1193143
Zdjecie nr 1193144
Zdjecie nr 1193145
Zdjecie nr 1193146
Zdjecie nr 1193147
Zdjecie nr 1193148
Zdjecie nr 1193149
Zdjecie nr 1193150
Zdjecie nr 1193151

Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama