BRANŻE
ID:234897

Employer Branding Assistant

Zakres obowiązków:
Realizacja strategii efektywnej komunikacji wewnętrznej w obszarze działań ukierunkowanych na rozwój ludzi oraz kulturę organizacyjną firmy (obszar HR/EB) w tym:
  • Organizacja cyklu wydarzeń wzmacniających kulturę organizacyjną wśród pracowników;
  • Tworzenie komunikatów PR’owych dotyczących działań i inicjatyw HR w ramach komunikacji wewnętrznej;
  • Administrowanie i budowanie zaangażowania wokół inicjatyw sportowych w Deloitte;
  • Wsparcie zespołu w realizacji strategii EB w ramach obecnie realizowanych projektów (Akademia Biznesu, targi pracy i inne wydarzenia);
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji;
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań oraz form komunikacji i aktywizacji pracowników Deloitte.
Wymagania:
  • Znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Microsoft PowerPoint;
  • Proaktywność, dokładność, pozytywne nastawienie, otwartość na nowe rozwiązania i potrzeby ludzi;
  • Umiejętność swobodnego formułowania myśli, pisania i redagowania tekstów po polsku i po angielsku;
  • Swobodne korzystanie z technologii, social media, komunikatorów i innych narzędzi online wspierających komunikację;
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność planowania zadań;
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • Doświadczenia w pracy w obszarze komunikacji, marketingu, employer brandingu lub pokrewnym będzie mile widziane.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku oraz młodym zespole;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • Benefity takie, jak ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, firmowe rowery;
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie aplikacji on-line oraz załączenie swojego CV.

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Organizacja cyklu wydarzeń wzmacniających kulturę organizacyjną wśród pracowników;
Tworzenie komunikatów PR’owych dotyczących działań i inicjatyw HR w ramach komunikacji wewnętrznej;
Administrowanie i budowanie zaangażowania wokół inicjatyw sportowych w Deloitte;
Wsparcie zespołu w realizacji strategii EB w ramach obecnie realizowanych projektów (Akademia Biznesu, targi pracy i inne wydarzenia);
Przygotowywanie raportów i prezentacji;
Poszukiwanie nowych rozwiązań oraz form komunikacji i aktywizacji pracowników Deloitte.

Wymagania:

Znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Microsoft PowerPoint;
Proaktywność, dokładność, pozytywne nastawienie, otwartość na nowe rozwiązania i potrzeby ludzi;
Umiejętność swobodnego formułowania myśli, pisania i redagowania tekstów po polsku i po angielsku;
Swobodne korzystanie z technologii, social media, komunikatorów i innych narzędzi online wspierających komunikację;
Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność planowania zadań;
Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
Doświadczenia w pracy w obszarze komunikacji, marketingu, employer brandingu lub pokrewnym będzie mile widziane.

Oferujemy:

Ciekawą pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku oraz młodym zespole;
Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych kompetencji;
Benefity takie, jak ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, firmowe rowery;
Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń.