BRANŻE
ID:230821

Pracownik w myjni samochodowej (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik myjni samochodowej (m/k)
Numer referencyjny: MYJ/LUB/0217
Rzeszów

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Express,
  • profesjonalna obsługa klientów Expressu
  • obowiązki związane z kompleksową obsługą myjni samochodowej.

Wymagania:
  • łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi,
  • dyspozycyjność min. 30 godzin w ciągu tygodnia + 2 weekendy w miesiącu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • status ucznia lub studenta do 26. roku życia,
  • podstawowa wiedza dotycząca wyposażenia samochodu,
  • sumienność i punktualność,
  • odpowiedzialność za powierzone mienie.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Bliższe informacje pod numerem telefonu 663 903 101
Zapraszamy do naszego biura w Lublinie, ul. Mełgiewska 104