BRANŻE
ID:237431

Specjalista/ka ds. kadr

Numer referencyjny: a0t5800000FZzWiAAL

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki:
  • rekrutacja i selekcja kandydatów,
  • obsługa pracownika tymczasowego,
  • sporządzanie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • obsługa programu kadrowego TETA,
  • archiwizacja dokumentów,
  • prace biurowe.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień HR, przepisów prawa pracy,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Windows, MS Office) oraz urządzeń biurowych,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
  • miejsce pracy: Rzeszów,
  • szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych.

Obowiązki:rekrutacja i selekcja kandydatów,
obsługa pracownika tymczasowego,
sporządzanie dokumentacji kadrowo-płacowej,
obsługa programu kadrowego TETA,
archiwizacja dokumentów,
prace biurowe.

Wymagania:wykształcenie wyższe,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
znajomość zagadnień HR, przepisów prawa pracy,
dobra znajomość obsługi komputera (MS Windows, MS Office) oraz urządzeń biurowych,
komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
miejsce pracy: Rzeszów,
szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych.