Collegium Humanum, Rzeszów

Adres: ul. Miłocińska 46, 35-232 Rzeszów

O uczelni

Collegium Humanum zawitało do stolicy Podkarpacia. Przedstawiamy atrakcyjną ofertę edukacyjną, w której znajdziesz najpopularniejsze kierunki studiów, gwarantujące rozwój intelektualny i osobisty oraz dające realne szanse na aktualnym rynku pracy. Zapraszamy studentów na studia stacjonarne i studia niestacjonarne w Rzeszowie na nowoczesnej uczelni, cieszącej się dużą popularnością zarówno wśród osób rozpoczynających swoją przygodę ze szkolnictwem wyższym, jak i osób rekrutujących na studia podyplomowe. Odpowiedni wybór ścieżki kształcenia to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. Aby mieć pewność dobrego wyboru, sprawdź kierunki studiów w naszej uczelni.

Atrakcyjne kierunki studiów w Rzeszowie,
Często zdarza się, że szkoły wyższe oferują studentom specjalności, które po ukończeniu nauki nie przekładają się na zainteresowanie absolwentami przez potencjalnych pracodawców, a wieloletnia edukacja nie przynosi oczekiwanych profitów. Rynek pracy jest dynamiczny i podstawą jest nadążanie za zmianami i wybieganie w przyszłość. Jeśli chcesz rozpocząć prestiżowe studia w Rzeszowie, na których nauka pozwoli Ci znaleźć atrakcyjne zatrudnienie w firmach całego świata, rekrutuj teraz. Wybieraj spośród naszych kierunków studiów, gdzie studenci zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności, niezbędne podczas późniejszej pracy zawodowej. Chcesz studiować w trybie niestacjonarnym? Dajemy taką możliwość. Nasza uczelnia oferuje studia I stopnia licencjackie, studia II stopnia magisterskie, studia jednolite magisterskie oraz studia podyplomowe. Każdy kierunek to dokładnie dopracowany program nauczania, który sprawia, że absolwenci, opuszczając mury naszej uczelni, są odpowiednio przygotowani i gotowi do podjęcia wymarzonej pracy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że życie studenckie rządzi się swoimi prawami, dlatego nasza szkoła posiada atrakcyjną ofertę stypendialną, wspierającą rozwój edukacyjny, czy ułatwiającą start po ukończeniu studiów, a także atrakcyjne formy integracji i rozwijania swoich pasji po zajęciach.

Ułatwiamy rekrutację, minimalizując formalności i prowadząc proces online, aby każdy bez zbędnych komplikacji mógł studiować swój wymarzony kierunek studiów. Podejmij edukację w Collegium Humanum i dołącz do grona specjalistów, którzy opuścili mury naszej szkoły w Twoim mieście.

MATURA 2022 - ARKUSZE
REKLAMA
Szkoły wyższe w mieście