Adrenalina - Facet

Chcą nas w Brytyjskiej Armii!
Chcą nas w Brytyjskiej Armii!

Komisja Obrony Izby Gmin zaleciła dowódcom wojskowym sporządzenie analizy skutków ewentualnego dopuszczenia imigrantów z UE do służby w brytyjskich, zawodowych siłach zbrojnych

Brak zdjęcia
Kuba Błaszczykowski w reklamie Nike

Aż żal, że nie może grać na Euro 2008...

Wygraj kurs kitesurfingu
Wygraj kurs kitesurfingu

Wyobraź sobie, że polegasz tylko na dziewiczych siłach Matki Natury, rozcinasz w ślizgu tafle wody i wykonujesz dziesięciometrowe skoki w objęcia nieba, ujeżdżasz fale w świetle zachodzącego słońca... wykonując przy tym najdziksze triki. Kitesurfing to nie tylko sport, to pasja i styl życia!

SuperMoto – nowy początek?
SuperMoto – nowy początek?

W długi majowy weekend w pod poznańskim Gostyniu odbyła się pierwsza runda Pucharu PZM-ot SuperMoto. Frekwencja zaskoczyła wszystkich, na linii startu klasy 250 stanęło 24 zawodników, a w klasie otwartej 16-stu. Dla porównania w zeszłym sezonie startowało 8 – 11 zawodników w klasie.

Freestyle Games w Brnie
Freestyle Games w Brnie

Riderzy z Diverse Extreme Team zdominowali podium Freestyle Games w Brnie. Organizowany przez naszych południowych sąsiadów festiwal sportów ekstremalnych łączył w sobie kilka dyscyplin, między innymi FMX, Dirt MTB, Park BMX, rolki, oraz deskę.

Miejsca, gdzie przyda Ci się Biblia
Miejsca, gdzie przyda Ci się Biblia

- Jeśli się tam wybierasz, nie zapomnij kamizelki kuloodpornej, zastrzyków przeciwko malarii i Biblii - radzi portal askmen.com, który przygotował listę dziesięciu miejsc - piekieł na ziemi.

Polatali w stanie nieważkości
Polatali w stanie nieważkości

Maxmisja – maxymalnie lekki lot bezgrawitacyjny Pepsi Max i Onet.pl dobiegła końca. Załoga, w której składzie znalazł się znany dziennikarz Marcin Prokop, odbyła lot bezgrawitacyjny w Las Vegas i szczęśliwie wróciła do domu.

Już nie pójdziemy w kamasze?
Już nie pójdziemy w kamasze?

Radio RMF FM podało, że Platforma Obywatelska chce zawiesić od przyszłego roku obowiązek poboru do wojska.

Po Muay Thai nie tylko do Tajlandii
Po Muay Thai nie tylko do Tajlandii

Choć historia Muay Thai zaginęła wraz ze splądrowaniem przez wojska birmańskie Królestwa Ayuddhaya, nie ulega wątpliwości, że ten styl walki pochodzi z Tajlandii i pozostaje związany nieodłącznie z kulturą tego kraju.

Zabawy z bronią
Zabawy z bronią

Broń palna ma w sobie magnetyczną moc. Powiedzmy wprost: wiele osób nachodzi nieraz ochota, by złapać za spluwę i przy jej pomocy wymierzyć sprawiedliwość.

Ostatnio dodane
Szybowiec na tle nieba
Szybownictwo - pomysł na spędzenie wolnego czasu dla pasjonatów lotnictwa

Wszystko, co musisz wiedzieć, jeśli chcesz podbijać przestworza!

Liverpool mistrzem Anglii 2019/2020. Zobacz reakcje zawodników, trenera i kibiców!

Puchar Premier League po 30 latach wraca na Anfield. Radości nie ma końca!