On, Ona, Ono - Facet

Między wami naprawdę jest chemia!
Między wami naprawdę jest chemia!

- Natura stworzyła oksytocynę, by po zbliżeniu mężczyzna i kobieta związali się ze sobą, zostali razem i mieli potomstwo - uważa Susan Kuchinskas.

Seks tylko przed ślubem
Seks tylko przed ślubem

Smutna wiadomość dla mężczyzn, którzy niedługa staną ze swoja wybranka na ślubnym kobiercu. - Mimo że na początku mogliście nie wychodzić z łóżka przez cały dzień, to po czterech latach mniej niż połowa kobiet chciała regularnie uprawiać seks.

5 męskich grzechów głównych
5 męskich grzechów głównych

Czego one w nas nie znoszą? Na to pytanie postanowili odpowiedzieć naukowcy z uniwersytetu w Melbourne.

Polacy chętniej przed ołtarz
Polacy chętniej przed ołtarz

Polacy coraz chętniej się pobierają i rzadziej rozwodzą - pisze „Dziennik", powołując się na dane Głównego Urzędu Statystycznego. W zeszłym roku mniej było też separacji i rozwodów. Czyżby mijała moda na bycie singlem? A może wiąże się to po prostu z faktem, że w dorosłe życie wchodzi właśnie pokolenie wyżu demograficznego?

Brak zdjęcia
Łyknęła zaręczyny

Komedie romantyczne mają chyba zgubny wpływ. Przekonał się o tym pewien młody Chińczyk, który ukrył pierścionek zaręczynowy w cieście i poczęstował nim swoją sympatię.

Porwał dziewczynę i… kazał jej prasować
Porwał dziewczynę i… kazał jej prasować

Większość kidnaperów porywa ludzi dla okupu. Pewien mieszkaniec Genui uprowadził jednak swoją byłą dziewczynę, by ta umyła mu stertę brudnych naczyń i uprasowała górę ubrań. Widać brakowało mu w domu kobiecej ręki.

Mężczyźni wolą dziewice
Mężczyźni wolą dziewice

Panowie pragną wyuzdanych, wyzwolonych seksualnie kobiet… ale tylko do czasu. Przed ołtarz bowiem woleliby zaprowadzić dziewicę – wynika z sondażu przeprowadzonego przez australijską edycję magazynu „FHM”. Ankietę wypełniło 57 tysięcy mężczyzn.

Mali Brytyjczycy jak Flinstonowie
Mali Brytyjczycy jak Flinstonowie

Brytyjskie pokolenie McDonald's cofa się w rozwoju? Okazało się bowiem, że co piąty brytyjski dziewięciolatek nie potrafi jeść sztućcami. Stąd późniejsze trudności z nauką pisania i kłopoty w szkole.

Stransferować wirtualną miłość na bezdomnego psa?
Stransferować wirtualną miłość na bezdomnego psa?

Pary, które poznały się w Internecie, często nie wytrzymują próby czasu. Dzieje się tak, ponieważ ludzie wybierają niewłaściwych partnerów i angażują się emocjonalnie przed pierwszym spotkaniem twarzą w twarz – pisze portal KopalniaWiedzy.pl.

Kobieta mnie bije
Kobieta mnie bije

Pierwsze trzy lata małżeństwa nie są usłane różami. Badania dowodzą, że blisko w co trzecim świeżo upieczonym małżeństwie przemoc wobec partnerów jest na porządku dziennym.

Ostatnio dodane
Błędy facetów w aplikacjach randkowych. Czego nie robić?

Randkowanie online bywa trudne. Oto 10 największych grzechów, których się wystrzegaj!

Furry - co to takiego? Orientacja, fetysz a może niewinna pasja?

Podobają wam się zwierzęta przypominające ludzi? Być może czas przywdziać swoją Fursonę…