Seks - Facet

Znamy najbrzydsze kobiety świata
Znamy najbrzydsze kobiety świata

Amy Winehouse nie ma ostatnio najlepszej passy. Kolejne kuracje odwykowe niezbyt jej pomagają, później wylądowała w więzieniu za pobicie przechodnia, a teraz magazyn dla mężczyzn „FHM” wybrał ją najbrzydszą kobietą świata.

Brak zdjęcia
Kilka(naście) powodów, by używać prezerwatyw

Bywają różne poranki... Może obudzić się u boku niezbyt urodziwej niewiasty, można też przeżyć inny rodzaj szoku.

Za gejowski, za żydowski i z liną na genitaliach
Za gejowski, za żydowski i z liną na genitaliach

„Mam w kieszeni metaamfetaminę" - wyznał z rozbrajającą miną policjantom Richard Quest, znany dziennikarz CNN. Ciekawiej zrobiło się jednak, gdy funkcjonariusze zaczęli go przeszukiwać. Odkryli bowiem linkę zawiązaną tak, że łączyła jego szyję z genitaliami.

Seks nagranie z Marilyn Monroe sprzedane
Seks nagranie z Marilyn Monroe sprzedane

Okazuje się, że seks nagrania to nie wymysł naszych czasów. Lindsay Lohan i Paris Hilton miały swoją poprzedniczkę. W Nowym Jorku za 1,5 mln dolarów sprzedany został 15-minutowy, niemy, czarno-biały film, na którym seks oralny z niezidentyfikowanym mężczyzną uprawia Marilyn Monroe.

Brak zdjęcia
Seks po pijaku

Pamiętacie bohatera "Poranku Kojota"?

Pogap się dla zdrowia
Pogap się dla zdrowia

Gapienie się w kobiecy biust przestaje być przejawem chamstwa, a zaczyna być domeną mężczyzn dbających o zdrowie! A wszystko to za sprawą badaczki Karen Weatherby.

Brak zdjęcia
Wybacz kochanie, nie patrzę czy tobie dobrze robię

Numer „Dobrze robię” grupy D-Bomb (grającej – jak słyszałem kiedyś w jednym z wywiadów - gatunek muzyczny zwany progresywnym pop dance tanecznym) nucą kolejne pokolenia męskich, szowinistycznych świń.

Nie tylko prezerwatywy?
Nie tylko prezerwatywy?

Wygląda na to, że już wkrótce prezerwatywa utraci tytuł jedynego męskiego środka antykoncepcyjnego. A wszystko dzięki naukowcom z Indian Institute of Technology w Kharagpur.

Nas kręci niewinność, one wolą dupków
Nas kręci niewinność, one wolą dupków

Jakie kobiety podniecają mężczyzn? Według kanadyjskich naukowców, największym powodzeniem cieszą się panie o jasnych włosach oraz jasnej porcelanowej skórze.

Polak przyłapany na seksie z odkurzaczem
Polak przyłapany na seksie z odkurzaczem

Popularny "Henry Hoover", czyli odkurzacz z naklejkami - uśmiechniętych ust i oczu, między którymi tkwi rura posłużył naszemu rodakowi do niecnej zabawy.

Ostatnio dodane
Łechtaczka - gdzie jest i jak ją pieścić?
Łechtaczka - gdzie jest i jak ją pieścić? [BEZ TABU]

Sprawdźmy, gdzie znaleźć łechtaczkę i jak pieścić ją, aby dać partnerce najwięcej rozkoszy.

Co to jest panseksualizm?

Dowiedz się kim są osoby panseksualne i dlaczego mylone są z biseksualistami. Przeczytaj, które ze znanych osób identyfikują się z tą orientacją.