Kina
Kino Zorza, Rzeszów

Kino Zorza - Rzeszów Kontakt, telefon, dojazd, rezerwacja, godziny otwarcia, bilety

  • 3-go Maja 28, Rzeszów
  • +48178532637
  • http://www.kinozorza.pl

Premiery i zapowiedzi. Wybrane filmy z repertuaru

Premiery i zapowiedzi. Filmy grane w Kino Zorza w Rzeszowie. Sprawdź szczegóły w pełnym repertuarze.

Opis kina

Rzeszowskie Kino „Zorza", to jedno z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych kin w Rzeszowie. Sala posiada bogate zaplecze techniczne: dźwięk Dolby Digital Surround EX z procesorem "SURROUND-EX", który daje dodatkowy efekt dźwięku przestrzennego tzn. dookolny; ekran Perlux II, fotele Figueras. Warto nadmienić, iż Kino „Zorza" wyposażone jest w nowoczesny system kina cyfrowego gwarantujące najwyższą jakość projekcji, w tym również prezentacji wybranych filmów w systemie trójwymiarowym 3D. To miejsce, gdzie podczas premier filmowych można spotka się oko w oko z reżyserami, aktorami i wybitnymi osobistościami.

 

Bardzo dobra akustyka sali, pozwala wykorzystać ją jako miejsce konferencji, szkoleń, koncertów, czy innych wydarzeń artystycznych.

 

Filmowa Cafe to przestronna kawiarnia, gdzie w miłej atmosferze można napić się świeżo palonej kawy oraz przeczytać poranna prasę, a wieczorem obejrzeć wyjątkową wystawę lub specjalny pokaz na telebimie. Kawiarnia pamiętała także o najmłodszych - zaprasza dzieci do spędzania swoich urodzin, gwarantując świetną zabawę podczas konkursów, zabaw oraz zwiedzania kabiny projekcyjnej.

 

W repertuarze „Zorzy" dominują głównie filmy komercyjne, przeznaczone dla szerokiego grona publiczności. Kino nie zapomina jednak o koneserach. Bardzo często sala wykorzystywana jest do pokazów i przeglądów specjalnych. Z organizowanych imprez cyklicznych Kino „Zorza" zaprasza do uczestnictwa w Dyskusyjnym Klubie Filmowym, transmisji na żywo koncertów muzycznych oraz oper prosto z Metropolitan Opera w Nowym Yorku.
Kino "Zorza" jest prowadzone przez Regionalną Fundację Filmową. Fundacja z siedzibą w Rzeszowie została utworzona 1 listopada 2005 roku przez spółkę Apollo Film w Krakowie. Objęła swym działaniem teren województwa podkarpackiego. Celem działalności Fundacji jest upowszechnienie kultury filmowej oraz promocja i stymulowanie rozwoju przedsiębiorczości w województwie. Regionalna Fundacja Filmowa realizuje swoje cele statutowe poprzez prowadzenie kina "Zorza" w Rzeszowie.

Wydarzenia

Nie posiadamy obecnie informacji o najbliższych wydarzeniach w kinie Kino Zorza.

Zdjęcia, galeria zdjęć

Nie posiadamy obecnie zdjęć z kina Kino Zorza.
Repertuar kin
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Popularne
25 najlepszych filmów wszech czasów
25 najlepszych filmów wszech czasów

Magazyn "Empire" wybrał najlepsze filmy wszech czasów. Zapraszamy do obejrzenia ścisłej czołówki rankingu!

Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

12 najlepszych filmów psychologicznych
12 najlepszych filmów psychologicznych

Przedstawiamy najlepsze filmy psychologiczne, które każdego oglądającego zmuszą do refleksji!