Trendy - Kobieta

Sprawdź, co w sklepach piszczy
Sprawdź, co w sklepach piszczy

W radiu ciągle ta sama muzyka, krajobraz za oknem mieści się w sferze monotonii klasycznej. Telewizja komercyjna propaguje programy niekomercyjne, których oglądać się nie da.

Powiedz to bez słów, czyli mowa kwiatów
Powiedz to bez słów, czyli mowa kwiatów

Aster, irys, goździk – każdy z nich chce nam powiedzieć coś innego. Każdy niesie ze sobą inne uczucia, wyznania, a nawet prośby.

Nie mam się w co ubrać!
Nie mam się w co ubrać!

Kiedy standardowo nie masz się w co ubrać nachodzą Cię wątpliwości odnośnie własnego gustu i stylu.

Fryzura dopasowana do kształtu twarzy
Fryzura dopasowana do kształtu twarzy

Zadbane, lśniące włosy to nie wszystko. Nowa fryzura potrafi przecież całkowicie odmienić nasz wygląd. Fryzura odpowiednio dobrana do kształtu twarzy tuszuje mankamenty urody, modeluje twarz.

Dlaczego wyprzedaże to wcale nie okazja?
Dlaczego wyprzedaże to wcale nie okazja?

Zazwyczaj widząc napis „sale” albo szyld „-50%” wbiegamy radośnie do sklepu z zamiarem znalezienia czegoś niesamowitego po korzystnej cenie. Nic bardziej błędnego.

Sexy!
Sexy!

Seksowne wełniane skarpety albo ponętna ciepła bielizna? Zazwyczaj takie elementy garderoby jak przemysłowa bielizna łączą się w wyobraźni użytkowników z praktycznością i funkcjonalnością.

Atak koronki!
Atak koronki!

Kobiecość na najwyższym poziomie to pewien sposób bycia, pewność siebie i uwodzicielskość. A nic nie czyni nas bardziej kobiecymi niż pokaźny zestaw najlepszych koronek. Czas zacząć akcję dekoracyjną.

Czapka XL i metrowy szalik
Czapka XL i metrowy szalik

Nie wiem jak u Pań, ale za moim oknem rozszalało się białe szaleństwo. Pobiegłam pędem do szafy i jak zwykle okazało się, że wszelkie szaliki, czapki i rękawiczki zniknęły w tajemniczych okolicznościach. Podejrzewam siostry.

Pokochaj szaliki!
Pokochaj szaliki!

Są nieodłączonym elementem jesienno-zimowej garderoby. Nie czują się już jednak dobrze w swojej banalnej roli. Już nie spełniają jedynie funkcji ochronnej przed zimnem.

Zrób to sama!
Zrób to sama!

Ciągle wchodzisz do tego samego pokoju? Masz już dosyć swoich ścian i ciągle tych samych mebli? Próbujesz się wkręcić do programu Extreme House Makeovers? Zdecydowanie chcesz coś zmienić? Nic prostszego! Zrób to sama!

Ostatnio dodane
koszulka z nadrukiem
Koszulki dla par - modny prezent dla zakochanych

Upominki te stanowią świetną alternatywę dla pospolitych bombonierek, butelek z winem, czy innych gadżetów.

Dlaczego warto porzucić sieciówki na rzecz lumpeksów?

Coraz więcej ludzi decyduje się na zakupy w lumpeksach. Dlaczego jest to zmiana na lepsze?