Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Premiera spektaklu "Ja jestem Kasia z Heilbronnu"

Kiedy2014-09-07 godzina 19:00
GdzieTeatr Przedmieście, ul. Reformacka 4
Premiera spektaklu "Ja jestem Kasia z Heilbronnu"

Zapraszamy na premierę spektaklu "Ja jestem Kasia z Heilbronnu", która odbędzie się 7 września o godz. 19.00 w siedzibie Teatru Przedmieście przy ul. Reformackiej 4 w Rzeszowie. Kolejna prezentacja spektaklu " Ja jestem..." odbędzie się 12 września o godz. 19.00.

"Ja jestem ..." to spektakl oparty na wątkach autobiograficznych, który porusza problem powinności i wolności, a także naszej bezradności i siły wobec nieoczekiwanego. Widz zostaje zaproszony do pokoju dziecinnego pełnego bajkowości, ale też samotności, strachu i okrucieństwa. Bohaterowie przedstawienia tylko chwilami przypominają ludzi. Częściej stają się podejrzanymi typami z cyrku, kukłami i marionetkami tańczącymi w rytm onirycznej muzyki.

Bierzemy udział w dziwnej i przerażającej maskaradzie, gdzie na plan pierwszy wyłania się dramat człowieka uwięzionego w konwenansie obyczajów i przyzwyczajeń. Symboliczna wieloznaczność przedstawienia oparta na przenikaniu się tonów dramatycznych i ironicznych, nostalgicznych i groteskowych wyraża naszą ludzką bezradność wobec wyroków losu. A w tle słychać cichy chichot śmierci...

Scenariusz i reżyseria: Aneta Adamska
Scenografia: Roman Siwulak
Muzyka: Jakub Adamski, Maciej Szukała
Występują: Aneta Adamska, Jakub Adamski, Diana Bednarz, Magda Sroka, Paweł Sroka, Maciej Szukała

Producentem spektaklu jest Galicyjskie Towarzystwo Edukacyjne "GATE" we współpracy z Teatrem Przedmieście. Dofinansowano z budżetu Gminy Miasto Rzeszów.

Rezerwacje: tel. 667714730
Więcej info: www.teatrprzedmiescie.plChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama