Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kino Kobiet: Bogowie

Kiedy2014-10-27
Do kiedy2014-10-30
GdzieLista kin na www.helios.pl
Kino Kobiet: Bogowie

Już w dniach 27, 29 i 30 października w kinach ogólnopolskiej sieci Helios odbędą się kolejne spotkania z cyklu Kino Kobiet! Tego wieczoru Panie będą mogły zobaczyć wyjątkową biografię profesora Religi z brawurową kreacją Tomasza Kota.

„Bogowie” to niezwykła opowieść o człowieku, który rzucił wyzwanie naturze, władzy i własnym ograniczeniom.  Film przedstawia życie profesora Zbigniewa Religi, który dokonał pierwszego w Polsce, udanego przeszczepu serca. To również portret wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady.

Film zdobył Grand Prix 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Ponadto produkcja zdobyła cztery inne statuetki, w tym za najlepszą męską rolę pierwszoplanową, która przypadła Tomaszowi Kotowi. Konkursowe jury doceniło ponadto scenariusz, scenografię oraz charakteryzację.

Kino Kobiet to nie tylko seanse filmowe. To przede wszystkim chwila wytchnienia, spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, a także świetna zabawa połączona z możliwością zdobycia wielu atrakcyjnych nagród. Tak będzie i tym razem!

Kolejna odsłona cyklu zaplanowana jest na 27, 29 i 30 października (w zależności od wybranego kina sieci Helios). Projekcje rozpoczną się o godz. 18:30. Bilety można nabywać bezpośrednio w kasach kin, jak również na stronie internetowej www.helios.pl.  

Na seanse nie obowiązuje rezerwacja miejsc. Są to pokazy specjalne, na których nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne ani Vouchery. Szczegółowe informacje, galerie zdjęć z poprzednich edycji Kina Kobiet można zobaczyć w serwisie Facebook pod adresem: www.facebook.com/KinoKobiet.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama