Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Andrzejkowy seans w Kinie Zorza

Kiedy2014-11-28 godzina 19:00
GdzieKino Zorza

Dwa wyjątkowe w ramach wyjątkowej oferty andrzejkowej w Kinie Zorza. W Andrzejkowy wieczór zostaną wyświetlone dwa filmy: "Scenariusz na miłość" oraz "Czworo do pary". Na wszystkich przybyłych gości czekać będzie poczęstunek, lampka wina, a także wyjątkowe zabawi oraz konkursy z nagrodami.


„SCENARIUSZ NA MIŁOŚĆ”
(„The Rewrite”)
Komedia romantyczna
scenariusz i reżyseria: Marc Lawrence
Obsada: Hugh Grant, Marisa Tomei, Allison Janney

15 lat temu scenarzysta Ray Michaels (Grant) miał świat u swych stóp. Dowcipny, seksowny i rozchwytywany laureat najbardziej pożądanej filmowej nagrody świata – Oscara. Teraz jest spłukany, rozwiedziony i cierpi na chroniczny kryzys twórczy. Jedyne, co mu zostało, to  zawyżone poczucie własnej wartości – Ray mimo upływu lat i serii niepowodzeń, pozostał nadętym i pewnym siebie bufonem. Z nadzieją na zarobienie łatwych pieniędzy przyjmuje ofertę wykładów na niewielkiej uczelni. Tam, za sprawą ponętnej samotnej matki (Tomei), sam dostanie twardą lekcję życia.

„CZWORO DO PARY”
(„The One I Love”)
Komedia/dramat/romans
reżyseria: Charlie McDowell
Obsada: Mark Duplass, Elisabeth Moss, Ted Danson

Ethan (Duplass) i Sophie (Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Danson), wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend. Jak zapewnia psycholog, pary wracają stamtąd zupełnie odmienione. Początkowo zabawny i romantyczny pobyt zmienia się w obliczu pewnego odkrycia. Okazuje się, że Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec niezwykłego spotkania, będą musieli spojrzeć na swój związek z zupełnie innej perspektywy i wyjaśnić, czy wciąż są tymi samymi osobami.

Andrzejkowe seanse filmowe w Kinie Zorza
28.11.2014, godz. 19
Karnety:
22 ZŁ – przedsprzedaż
26 ZŁ – sprzedaż w dniu wydarzenia
Bilet na 1 seans: 15 złChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama