Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

"Mów mi Vincent" przedpremierowo w ramach cyklu "Kino na Obcasach"

Kiedy2014-12-09
GdzieLista kin na www.multikino.pl
"Mów mi Vincent" przedpremierowo w ramach cyklu "Kino na Obcasach"

Kolejna odsłona cyklu „Kino na obcasach” w Multikinie z przedpremierowym! pokazem filmu „Mów mi Vincent”. Zabawna historia przyjaźni, która zaskoczy wszystkich, pomiędzy 12-letnim chłopcem i jego podstarzałym, zgryźliwym sąsiadem, Vincentem. Grudniowe Kino na Obcasach już 9 grudnia w wybranych kinach sieci Multikino.

Vincent (Bill Murray) to zgryźliwy mizantrop, któremu dni upływają na wyścigach konnych, w ulubionym barze i w towarzystwie zaprzyjaźnionej nocnej damy (Naomi Watts). Pewnego dnia do domu obok wprowadza się Maggie (Melissa McCarthy) z synem Oliverem. Powitanie nowych sąsiadów odbywa się bez ciepłych słów i nie zapowiada początku pięknej przyjaźni. Jednak wiecznie spłukany Vin dostrzega szansę na podratowanie swego opłakanego budżetu. Zostaje może nie najtańszą, ale na pewno najbardziej ekscentryczną niańką w mieście. W obsadzie „Mów mi Vincent” znaleźli się prawdopodobnie najzabawniejszy człowiek na świecie Bill Murray ("Między słowami"), Melissa McCarthy („Gorący towar”) oraz  Naomi Watts („Niemożliwe”).

Partnerem „Kina na obcasach“ jest Lancia Ypsilon.

Lancia, partner „Kina na obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na konkurs „Lancia w Multikinie”. Do wygrania wyjątkowy samochód Lancia Ypsilon Gold.

Bilety na grudniowe „Kino na obcasach” można nabyć już od 18 listopada w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama