Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Filmowy maraton Hobbita w Cinema City!

Kiedy2014-12-19
Do kiedy2014-12-26
Za ile31-37 zł
GdzieCinema City

Hobbit to jedna z najbardziej oczekiwanych trylogii w historii kina. Największe wydarzenie filmowe z gatunku fantasy zabłyśnie na wyjątkowym maratonie w Cinema City już 19 grudnia! Fani przygód Drużyny Pierścienia wybiorą się na prawie 9-godzinną wyprawę do Śródziemia, gdzie zobaczą także przedpremierowo Hobbit: Bitwa pięciu armii.

19 grudnia na ekranach kin Cinema City rozegra się ostateczny pojedynek pomiędzy siłami zła i dobra w niesamowitym widowisku Petera Jacksona. Twórca trylogii Władca Pierścieni sięgnął po jedną z najlepszych książek Tolkiena i stworzył z niej kolejne arcydzieło z gatunku fantasy. Na specjalnym filmowym maratonie w Cinema City widzowie i fani serii zobaczą wszystkie części i przedpremierowo najnowszą produkcję Hobbit: Bitwa pięciu armii.

Nowa produkcja Jacksona to finał niesamowitej przygody Bilbo Bagginsa, którego perypetie pokazane zostały za pomocą najlepszych efektów specjalnych. Seria Hobbit to także plejada brytyjskich i światowych gwiazd kina. Na ekranie pojawią się m.in. Luke Evans (Dracula: Historia Nieznana), Martin Freeman (Sherlock), Richard Armitage (Strike Back), Ian McKellan (Władca Pierścieni) i Benedict Cumberbatch (Sherlock), jako Smaug. Cinema City zaprasza na największe wydarzenie filmowe w tym roku na wyjątkowym maratonie już 19 grudnia! Przedsprzedaż biletów ruszyła, więc każdy ma szansę zarezerwować swoje miejsce wśród broniących Samotnej Góry krasnoludów!

Maratony Hobbita w wersji 3D i 2D odbędą się 19 grudnia o godzinie 21.00 w wybranych kinach Cinema City. Ceny biletów na maraton w Kinach warszawskich wynoszą 33zł w wersji 2D i 37zł w wersji 3D a w pozostałych lokalizacjach odpowiednio 31 i 35 zł. Film będzie także wyświetlany w kinach Cinema City oraz  IMAX w 3D od 26 grudnia.

Filmowy maraton Hobbita
19 grudnia 2014 r.
Bilety: 31-37 zł
Film w 3D w Cinema City oraz w IMAX od 26 grudniaChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama