Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Film "Dzikie Historie" w Kinie Zorza

Kiedy2015-01-20 godzina 19:00
Za ile10 zł
GdzieKino Zorza
Film "Dzikie Historie" w Kinie Zorza

Dyskusyjny Klub Filmowy „Zorza” zaprasza na kolejną porcję filmowych wrażeń w 2015 roku. Spotkania będą się odbywały nadal we wtorki, o niezmiennej godzinie 19:00 oraz stałej cenie biletów na każdy film 10 złotych. Jako pierwszy zostanie zaprezentowany film "Dzikie Historie".

Dzikie Historie - Pedro Almodovar przedstawia dziką komedię, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Większość z nas żyje w stresie i napięciu. Tylko niektórzy wybuchają.Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą "dość!" i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem."Dzikie historie" ze ścieżką dźwiękową autorstwa nagrodzonego Oscarem Gustavo Santaolalla ("Babel"), największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat, są jak "Pulp Fiction" wyprodukowane przez Almodóvara w szczytowej formie.
"Dzikie historie" ze ścieżką dźwiękową autorstwa nagrodzonego Oscarem Gustawo Santaolalla ("Babel") to największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat i hiszpański kandydat do Oscara.

Dzikie Historie
20 stycznia 2015 r.
godz. 19.00
Bilet: 10 zł
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama