Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina - seans filmu

Kiedy2017-09-16 godzina 19:00
Za ilewstęp wolny
GdzieLetni Ogródek Kulturalny przy siedzibie Estrady Rzeszowskiej
Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina - seans filmu

W dziesiątą rocznicę premiery pierwszego komputerowego "Wiedźmina" zaprezentujemy - jak piszą twórcy tego dokumentu - skromne podsumowanie długiej drogi, jaką przejść musiał Geralt z kart książki na monitory graczy. Dziś „The Witcher” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, jednak wówczas nikt nie spodziewał się, że będzie ona miała tak wielki wpływ na rynek gier wideo w Polsce i na świecie.

„Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina” to największy projekt w historii serwisu arhn.eu. Prace nad filmem trwały niemal rok. Możliwość jego realizacji twórcy zawdzięczają Patronom z serwisu Patronite, którzy walnie przyczynili się do sfinansowania projektu w dużej części. Pozostały koszt arhn.eu pokrył z własnych, prywatnych środków. Na uwagę zasługuje fakt, że to właśnie dzięki fanom, produkcja filmowa dostępna jest dla każdego za darmo.

Autorzy dziękują, a my do tych podziękowań się dołączamy i zachęcamy Was do wsparcia portalu arhn.eu!

Na seans zapraszamy do Letniego Ogródka Kulturalnego przy siedzibie Estrady Rzeszowskiej w najbliższą sobotę, 16 września 2017 o godzinie 19:00.

Zachęcamy do zabrania ze sobą kocyków i termosów z gorącą kawą. Rzeszowski Inkubator Kultury zagwarantuje przestrzeń do obserwacji i część miejsc siedząco-leżących (liczba miejsc ograniczona), jednakże warto przynieść ze sobą jednak leżaczki czy materace.Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama