Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Juwenalia 2018: Lufkapark w Rzeszowie

Kiedy2018-05-23
GdzieMiasteczko Akademickie Politechniki Rzeszowskiej
Juwenalia 2018: Lufkapark w Rzeszowie

Tak było na rzeszowskich juwenaliach w Lufkaparku Lubelskiej! Zobaczcie zdjęcia z imprezy, podczas której można było zakręcić kołem fortuny, poznać ściankę smaków, zagrać w cymbergaja i wygrać smakowite niespodzianki. Był to idealny moment, by spędzić czas z przyjaciółmi, ciesząc się wspólnymi chwilami w wiosennej aurze.

Fot: Marka Lubelska 


 



Zdjecie nr 1430853
Zdjecie nr 1430854
Zdjecie nr 1430855
Zdjecie nr 1430856
Zdjecie nr 1431231
Zdjecie nr 1431232
Zdjecie nr 1431233
Zdjecie nr 1431234

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fit Przetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama