Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

27. Rajd Rzeszowski - dzień 3

Kiedy2018-08-11
Gdzie

Załoga Nikolay Gryazin, Yaroslav Fedorov (Skoda Fabia R5)  po wygraniu ośmiu z jedenastu odcinków specjalnych odniosła zdecydowane zwycięstwo w 27. Rajdzie Rzeszowskim. W klasyfikacji mistrzostw Polski triumfował Grzegorz Grzyb przed Jakubem Brzezińskim (obaj Skoda Fabia R5) i Dariuszem Polońskim (Ford Fiesta R5). Dla Polońskiego to najlepszy wynik w karierze w klasyfikacji generalnej RSMP.

Wyniki rajdu:

1.

Gryazin Nikolay - Fedorov Yaroslav

Škoda Fabia R5 (GH-888)

1:38:25.5

 

2.

Grzyb Grzegorz - Browiński Bogusław

Škoda Fabia R5 (KE S 119)

1:39:54.4

+1:28.9

3.

Brzeziński Jakub - Kozdroń Kamil

Škoda Fabia R5 (KJE 747)

1:41:56.5

+3:31.0

4.

Poloński Dariusz - Sitek Łukasz

Ford Fiesta R5 (SR 2777G)

1:42:07.3

+3:41.8

5.

Marczyk Mikołaj - Gospodarczyk Szymon

Škoda Fabia R5 (KE S 125)

1:43:01.2

+4:35.7

6.

Chuchała Wojciech - Rozwadowski Sebastian

Subaru Impreza STi N15

1:43:52.2

+5:26.7

7.

Gabryś Zbigniew - Natkaniec Artur

Ford Fiesta R5 (S8 GABI)

1:45:06.3

+6:40.8

8.

Słobodzian Marcin - Dachowski Grzegorz

Subaru Impreza STi N15

1:45:20.6

+6:55.1

9.

Byśkiniewicz Łukasz - Wisławski Maciej

Hyundai i20 R5 (WR 8555X)

1:45:25.8

+7:00.3

10.

Kotarba Łukasz - Kotarba Tomasz

Mitsubishi Lancer Evo IX R4

1:46:50.7

+8:25.2

 

Fot: Zbigniew Warzyński



Zdjecie nr 1445116
Zdjecie nr 1445117
Zdjecie nr 1445118
Zdjecie nr 1445119
Zdjecie nr 1445120
Zdjecie nr 1445121
Zdjecie nr 1445122
Zdjecie nr 1445123
Zdjecie nr 1445124
Zdjecie nr 1445125
Zdjecie nr 1445126
Zdjecie nr 1445127
Zdjecie nr 1445128
Zdjecie nr 1445129
Zdjecie nr 1445130
Zdjecie nr 1445131
Zdjecie nr 1445132
Zdjecie nr 1445133
Zdjecie nr 1445134
Zdjecie nr 1445135
Zdjecie nr 1445136
Zdjecie nr 1445137
Zdjecie nr 1445138
Zdjecie nr 1445139
Zdjecie nr 1445140
Zdjecie nr 1445141
Zdjecie nr 1445142
Zdjecie nr 1445143
Zdjecie nr 1445144
Zdjecie nr 1445145
Zdjecie nr 1445146
Zdjecie nr 1445147
Zdjecie nr 1445148
Zdjecie nr 1445149
Zdjecie nr 1445150
Zdjecie nr 1445151
Zdjecie nr 1445152
Zdjecie nr 1445153
Zdjecie nr 1445154
Zdjecie nr 1445155

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fit Przetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama