Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Kiedy2020-10-10 godzina 19:00
Za ile75 zł (Kabaret Młodych Panów ,,TO JEST CHORE!")
GdzieTeatr Mickiewicza w Cieszynie, Cieszyn
Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Zapraszamy na występy Kabaretu Młodych Panów! Młodzi Panowie wystąpią z nowym programem pt. To jest chore! Kabaret Młodych Panów bilety na kabaret już w sprzedaży. 

 

Kabaret Młodych Panów To jest chore

Najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów  ,,To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

 

Jak mawiał Zygmunt Freud ,,nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza. Zabawne skecze kabaretu i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

 

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają. Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama