Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Pol'and'Rock Online

Kiedy2020-07-30
Do kiedy2020-08-01
GdzieOn-Line
Pol'and'Rock Online

26. edycja wydarzenia, która odbędzie się w terminie 30 lipca - 1 sierpnia 2020 roku, przybierze formę Najpiękniejszej Domówki Świata - festiwalu online, w czasie którego publiczności zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców, a w ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się spotkania z wybitnymi osobistościami świata kultury, polityki i sportu. Jak dotąd potwierdzono koncerty zespołów Raz Dwa Trzy, Big Cyc, happysad, Kwiat Jabłoni, Pull The Wire, Łydka Grubasa, Romantycy Lekkich Obyczajów oraz Majki Jeżowskiej i Piotra Bukartyka. Wśród gości ASP znajdą się m.in. bracia Sekielscy, Ewa Ewart, Andrzej Mleczko i Janusz Gajos.

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i osobom wspierającym jej styczniowe działania w ramach Finału WOŚP. W tym roku wydarzenie będzie również podziękowaniem za postawę Polaków w walce z epidemią COVID-19. Tylko do końca maja w 2020 roku Fundacja otrzymała od społeczeństwa już około 210 mln PLN (łącznie w ramach 28. Finału WOŚP i Funduszu Interwencyjnego na rzecz walki z koronawirusem).
   
Koncert jest niekomercyjny, niebiletowany, a środki na jego organizację zapewniają sponsorzy. Festiwal nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału WOŚP.

ip
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama