Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Evanescence - online

Kiedy2020-12-05
Gdzie
Evanescence - online

Koncerty online najpopularniejszych zespołów stały się jedyną alternatywą dla imprez masowych podczas pandemii. Ze względu na wciąż przesuwaną trasę koncertową, Evanescence zdecydowało się na zorganizowanie występu  Evanescence: A Live Session From Rock Falcon Studio.

Akcja planowana jest na sobotę 5 grudnia 2020. Amy Lee z przyjaciółmi zaprezentują utwory z nadchodzącego albumu „The Bitter Truth”.

Bilety można kupić na stronie 
www.EvanescenceLive.com. Transmisja będzie nadawana z Rock Falcon Studio w Nashville, gdzie Evanescence nagrywali album „The Bitter Truth”. Dzięki czemu fani będą mogli zobaczyć kulisy powstawania projektu. To wirtualne doświadczenie z pewnością potwierdzi słowa magazynu Rolling Stone: Amy Lee definiuje rockowe brzmienie. Podczas koncertu zespół zaprezentuje nowe utwory jak również ponadczasowe klasyki takie jak „Bring Me to Life”.

W tym roku ukazały się 3 single z nadchodzącej płyty „The Bitter Truth”: „Wasted On You”, „The Game Is Over” i „Use My Voice”, który zyskał uznanie takich magazynów jak The New York Times, Elle, Rolling Stone oraz wielu innych. Teledysk „Wasted On You” został nakręcony podczas kwarantanny i otrzymał nominacje w muzycznych nagrodach MTV w kategorii Best Rock.

ipChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama