Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

MARMA 31. Rajd Rzeszowski 2022

Kiedy2022-08-04
Gdzie
MARMA 31. Rajd Rzeszowski 2022
04. 08 2022 Rzeszów: MARMA 31. Rajd Rzeszowski - 5. runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2022.
 
Odcinek testowy wygrała załoga Sylwester Płachytka i Jacek Nowaczewski (Skoda Fabia Rally2 evo).
Drugie miejsce zajęli liderzy punktacji RSMP, Tom Kristensson i Andreas Johansson (Hyundai i20 R5, +0,9 s). a na trzecim miejscu zameldowała się załoga Grzegorz Grzyb i Adam Binięda (Skoda Fabia Rally2 evo, +1,0 s). 


Zdjecie nr 1602033
Zdjecie nr 1602034
Zdjecie nr 1602035
Zdjecie nr 1602036
Zdjecie nr 1602037
Zdjecie nr 1602038
Zdjecie nr 1602039
Zdjecie nr 1602040
Zdjecie nr 1602041
Zdjecie nr 1602042
Zdjecie nr 1602043
Zdjecie nr 1602044
Zdjecie nr 1602045
Zdjecie nr 1602046
Zdjecie nr 1602047
Zdjecie nr 1602048
Zdjecie nr 1602049
Zdjecie nr 1602050
Zdjecie nr 1602051
Zdjecie nr 1602052
Zdjecie nr 1602053
Zdjecie nr 1602054
Zdjecie nr 1602055
Zdjecie nr 1602056
Zdjecie nr 1602057
Zdjecie nr 1602058
Zdjecie nr 1602059
Zdjecie nr 1602060
Zdjecie nr 1602061
Zdjecie nr 1602062
Zdjecie nr 1602063
Zdjecie nr 1602064
Zdjecie nr 1602065
Zdjecie nr 1602066

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama