Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Simon S. @ Night Session Special

Kiedy2010-09-08 godzina 22:00
GdzieChilli Music Club
ul. Kopernika 12
Rzeszów
Simon S. @ Night Session Special

 

Środa, 08.09.2010 - SIMON.S @ NIGHT SESSION SPECIAL (Klub Chilli, Rzeszów)

Wakacje za nami, a przed nami nowy sezon środowych imprez w rzeszowskim klubie Chilli. Na pierwszy ogień SIMON.S - didżej, producent, promotor i rezydent warszawskiego klubu Piekarnia. Razem z Simonem zagrają jak zawsze NEXY i CREAM. Zapraszamy i przypominamy, że  wstęp na środowe imprezy w Chilli jest zawsze bezpłatny!


Line-up:
SIMON.S / BLACKWIZ REC / PIEKARNIA / Warszawa
CREAM / SENTENCE / Jarosław
NEXY / Rzeszów


Bądź na bieżąco i obserwuj nas w serwisach:
www.facebook.com/pikantnesrody
www.facebook.com/nexymusic
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody


Info:
CHILLI MUSIC CLUB
Rzeszów, ul. Kopernika 12
Start: 22:00
Wjazd: darmowy!
Rezerwacje miejsc: (017) 853-25-55
Muzyka: tech-house, progressive, house, electro, techno, mnml
 

Więcej informacji:
www.pikantnesrody.pl
www.chilliklub.pl
www.djsimons.com
www.djcream.pl
www.nexy.pl
www.facebook.com/nexymusic

---

SIMON.s - Biografia

Dj, producent, promotor. Jeden z najbardziej aktywnych artystów w Polsce, rezydent szczecińskiego klubu Boombar i warszawskiego klubu Piekarnia. Podczas swojej kariery rezydowal rowniez w takich klubach jak Vanilla Club (2004), Starlight Cafe (2005), Prozak/Krakow (miesięczny rezydent 2005) czy Space Club Warsaw (2007-2008), gdzie pełnił również funkcje menadzera artystycznego.  Współpracował i grał z takimi gwiazdami jak: Eric Prydz, Pete Tong, Danny Howells, Nic Fanciulli, Bodyrox, Sebastien Leger, Tom Novy, Martijn Ten Velden, Deadmau5, Cassius, Seb Fontaine, Chris Lake, Michael Gray, Pete Gooding, Funkagenda, Paolo Mojo, Tocadisco, 16Bit Lolitas, Jim Rivers, Luke Fair czy Olav Basoski. Jako pierwszy w Polsce zorganizował imprezę jednej z najbardziej szanowanych labeli na świecie – Global Underground oraz był odpowiedzialny za organizację takich brytyjskich marek jak Kissdafunk czy Renaissance. Simon występuje zarówno w całej Polsce jak i za granicą, gdzie pokazywał swoje możliwości w takich klubach jak: SeOne (Londyn, Wielka Brytania), Rififi (Manchester, Wielka Brytania), Avalanche (Les2Alpes, Francja) czy Mecca (Praga, Czechy). We wrześniu 2007roku był także gościem na urodzinach słynnego brytyjskiego klubu Godskitchen Air (Birmingham), gdzie wystąpił u boku takich sław jak: Eric Prydz, Nic Fanciulli, Funkagenda czy The Shapeshifters. Poza imprezami w klubach jest także częstym gościem audycji radiowych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Simon odnosi sukcesy także pisząc muzykę, którą produkuje w stylu deep/tech/progressive house. Jego debiutancki remix Filth `People Are Sick` został wydany miedzy innymi w towarzystwie znanego na całym świecie duetu, nominowanego do nagrody Grammy - The Buick Project (Nic Fanciulli & Andy Chatterley) w brytyjskiej wytworni SIC Recordings. Na koncie posiada remixy dla takich nazwisk jak Paul Thomas, Mark Trophy (Trophy Twins), Rob Mooney czy dla samego Sandy Rivery aka Kings Of Tomorrow. Szeroka juz dyskografia sprawiła, że zwrócił na siebie uwagę takich artystów jak: Funkagenda, Rob Roar, Sandy Rivera, Luke Fair, Rhythm Code, Martijn Ten Velden, Bodyrox, Michael Gray, Trophy Twins, Oscar G, Rob Mooney i wielu innych. Simon produkuje także pod nazwa 951 Gaspra. Jest to projekt założony przy współpracy z jego przyjacielem Tobiasem Manou – rezydentem imprez Tres Risque w klubie Pacha London (2007). Ich remix polskiego producenta Mafia Mike`a pt.„Lately” dla wytwórni `Nine Records` supportowany był zarówno przez Ministry Of Sound Radio jak i przez Kiss 100, gdzie znalazł się na 5tym miejscu w TOP 10 Monsters Tracks w audycji Simona Dale`a.
 BLOK PROMOWANY
Liście manuka - czysta skóra Przetestuj kosmetyki Ziaja stworzone dla skóry tłustej i mieszanej.
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama