Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Dervish @ Night Session Special

Kiedy2010-09-22 godzina 22:00
Za ilewstęp wolny
GdzieChilli Music Club
ul. Kopernika 12
Rzeszów
Dervish @ Night Session Special

 

Środa, 22.09.2010 - DERVISH @ NIGHT SESSION SPECIAL (Klub Chilli, Rzeszów)


22 września odbędzie się druga po wakacjach odsłona imprezy Night Session Special. Ta wyjątkowa elektroniczna noc, tym razem zostanie uświetniona występem didżeja Dervisha. Postać ta, to przede wszystkim uznany producent oraz remikser. Swoje utwory wydawał w największych wytwórniach na całym świecie, w tym w Hed Kandi. W supporcie zagra jak zawsze środowy tandem: Nexy i Cream.
Pamiętajcie wjazd jak zawsze podczas Night Session jest bezpłatny. Zapraszamy!


Line-up:
DERVISH / EVENTINO / Warszawa
CREAM / SENTENCE / Jarosław
NEXY / Rzeszów


Bądź na bieżąco i obserwuj nas w serwisach:
www.facebook.com/pikantnesrody
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody
www.facebook.com/nexymusic


Info:
CHILLI MUSIC CLUB
Rzeszów, ul. Kopernika 12
Start: 22:00
Wjazd: darmowy!
Rezerwacje miejsc: (017) 853-25-55
Muzyka: tech-house, progressive, house, electro, techno, mnml
 

Więcej informacji:
www.pikantnesrody.pl
www.chilliklub.pl
www.dervbooking.com
www.djcream.pl
www.nexy.pl
www.facebook.com/nexymusic

---

DERVISH - Biografia

Dervish - Paweł Labrentz. Swoje zamiłowanie do muzyki odkrył na początku szkoły średniej gdzie założył swój pierwszy zespół, grający electro punk. W tym samym czasie uczęszczał na prywatne lekcje wokalu. Pierwszy kontakt ze studiem nagraniowym miał w wieku 16 lat, kiedy nagrywał w „tonpress” płytę z zespołem „No problem” (wtedy jeszcze jako wokalista). Tam zetknął się z Krzysztofem Palczewskim (Collage), co zapoczątkowało jego zainteresowanie realizacją dźwięku. W 1991r. wraz z zespołem „Talath Dirnen” nagrał utwór „Do niej”, uczestniczył w tym projekcie jako wokalista, a także jako aranżer. Od tego czasu rozwój jego myśli muzycznej ukierunkował się czysto w stronę twórczości elektronicznej, co zaowocowało wydaniem w 1996 pierwszej autorskiej płyty „She”. Ten czas możemy nazwać „time of collection”. Dervish wystartował jako DJ w 1993 roku w pierwszym polskim klubie grającym muzyke techno „Filtry”, w tym samym czasie prowadził audycję DJ Club propagującą muzykę klubową w rozgłośni harcerskiej (obecnie "Radiostacja"). Kolejne lata to ostry zwrot w kierunku stylu „detroit”, co zaowocowało kontraktami wydawniczymi z MTJ rec & Trans records. Obecnie Paweł Labrentz wydaje dla Xerophyte rec, VOTU rec, Hit&hot rec, Broken rec. A jego styl możemy określić jako styl „derva”. Teraz bazuje na: vocal house, pumpin house, filtered and funky house.
Dj Dervish to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci  polskiego rynku muzyki klubowej. Jego sety łączące porywające brzmienia funky i vocal house, przeplatane ostrymi brzmieniami electro, są zawsze bardzo gorąco przyjmowane przez fanów. Każdy z jego występów to splot dobrze znanych utworów, granych w rzadko spotykanych remixach z kompletnie nowymi trackami, dostępnymi przed ich oficjalnym wydaniem jedynie garstce przyjaciół, skupionych przy największych tabelach. Paweł to Dj, ale przede wszystkim producent, nagrywający dla wielu znamienitych wytworni płytowych. Jego utwory, niejednokrotnie gościły na pierwszych miejscach, w  rankingach najlepiej sprzedających się piosenek, w sklepach jak Juno records czy beatport. Unikalne brzmienia produkowane przez Derv’a, zostaly zauważone przez zachodnie agencje artystyczne co zaowocowało kontraktami podpisanymi z wokalistami największego formatu, Inaya Day, Mike Davis, Robin Rush czy Pepper Mashay . Wraz z nimi Dervish nagrał kilkanaście utworów, które doczekały się wydania na hed kandi należącej do ministry of sound. Obecnie Paweł grywa na całym świecie, odwiedził takie kraje jak : Rosja, Ukraina, Słowacja, Czechy, Rumunia, Austria, Anglia, Belgia, Irlandia, Jamajka, Turcja, Tunezja, Włochy, Cypr czy USA. Jest jedynym Polakiem, mającym okazję zagrania trzech imprez na Winter Music Conference w Miami. Polska to kolejne pasmo sukcesów, Derv, wraz ze swoją muzyką regularnie odwiedza znane kluby oraz festiwale jak Mayday, Soundtropolis czy Sunrise, dzięki czemu masa polskich dj’s bierze go sobie za wzór.
Jego  pasja to nuty. Młody człowiek i stara szkoła produkowania muzyki. Studio po brzegi wypełnione  starymi analogowymi instrumentami, w którym  komputery służą jedynie do zgrania wszystkiego w jedną całość, daje możliwość produkowania tak czystych i selektywnych brzmień. Derv sam mówi, że jest ogromnie dumny ze swoich gratów, a ta kolekcja to prawdopodobnie największe studio producenckie w kraju.  Paweł poza własnymi produkcjami jest wziętym remixerem. Remiksuje i jest remiksowany przez największych jak Duran Duran, Richard Earnshaw czy Brothers Funk.BLOK PROMOWANY
Liście manuka - czysta skóra Przetestuj kosmetyki Ziaja stworzone dla skóry tłustej i mieszanej.
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama