Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Goodbye Holidays & Houseradio Bday

Kiedy2011-08-31 godzina 21:00
GdzieChilli Music Club
ul. Kopernika 12
Rzeszów
Goodbye Holidays & Houseradio Bday


GOODBYE HOLIDAYS & HOUSERADIO BIRTHDAY PARTY @ Chilli Music Club (Rzeszów)

31 sierpnia w rzeszowskim klubie Chilli pożegnamy wakacje wspólnie z Houseradio, które podczas tej imprezy będzie świętować pięciolecie swojego istnienia. Zagrają dla Was panowie związani z radiem: Solo (audycja New Heartbeat), Pio Treck Ways (audycja Vibes) oraz nasi rezydenci: Nexy i Cream, z czego ten ostatni również udziela się w Houseradio (audycja Terminal). Zapowiada się noc pełna dobrej muzyki elektronicznej. Jeszcze się zastanawiasz?


LINE-UP:
SOLO / Houseradio.pl / Rybnik
PIO TRECK WAYS / Houseradio.pl / Warszawa
CREAM / Houseradio.pl / Sentence / Jarosław
NEXY / Sentence / Nitodrum / Rzeszów


INFO:
DATA: Środa, 31.08.2011
ADRES: CHILLI MUSIC CLUB, Rzeszów, ul. Kopernika 12
START: 21:00
WJAZD: 5 zł (w tym gratis piwo lub 2 shoty)
REZERWACJE MIEJSC: (017) 853-25-55
MYZYKA: tech-house, progressive, house, electro, techno, mnml


IMPREZA NA FACEBOOK'U:
www.facebook.com/event.php?eid=224486140897352


OBSERWUJ NAS W SERWISACH:
www.soundcloud.com/pikantnesrody
www.facebook.com/pikantnesrody
www.myspace.com/pikantnesrody
www.twitter.com/pikantnesrody


WIĘCEJ INFORMACJI:
www.pikantnesrody.pl
www.chilliklub.pl
www.sentence.pl
www.myspace.com/sentencerec
www.facebook.com/sentencerec
www.houseradio.pl
www.soundcloud.com/solopoland
www.facebook.com/solopoland
www.soundcloud.com/pio-treck
www.nexy.pl
www.djcream.pl
www.facebook.com/nexymusic
www.facebook.com/djcreammusic
www.intervau.com


POSTER:
www.nexy.pl/hrbd_full.jpg


---

SOLO - Biografia

Dj, promotor, organizator niezliczonej ilości imprez, dyrektor naczelny Houseradio. Jego przygoda z muzyka zaczęła się bardzo wcześnie. Pierwsze kroki stawiał jako wokalista grupy acid jazzowej, później założyciel jednej z pierwszych grup tanecznych Break Dance na Śląsku. W ten sposób miał możliwość zjeżdżenia różnych zakątków polski i zagranicy. Występy na festiwalach, pokazach, turniejach na których pierwszy raz zetknął się z muzyka graną z winyli... Za gramofonami stanął pierwszy raz pod koniec 2004 roku. Zaczynając od muzyki House, zdobywał rzesze sympatyków swoich setów. Po operacji serca, którą przeszedł niedawno i która odmieniła jego życie o 180 stopni, poświecił się bardziej tworzeniu Houseradio oraz promowaniu młodych artystów. Dała mu ona również inne spojrzenie na muzykę, co można usłyszeć w jego muzyce. Muzykę jaką gra teraz to tech house i deep progressive house. Jego sety to melodyczne połączenie wyszukanych dźwięków z głębią deep house’owych brzmień i progresywną dynamiką.
Jak sam mówi: „Od prawie 4 lat docieramy do młodych ludzi z ambitnymi brzmieniami i staramy się dawać im to, co najlepsze w muzyce klubowej. Promujemy młodych polskich artystów, pomagamy im zaistnieć na Polskiej jak i zagranicznej scenie muzycznej. Tysiące godzin zagranej na żywo muzyki na naszej antenie, relacje z imprez na żywo, zorganizowanie dziesiątek imprez, współpraca z wieloma agencjami artystycznymi, portalami jak i z wieloma wytwórniami płytowymi świadczy jedynie o tym, że odwalamy kawał dobrej roboty, i na tym nie poprzestajemy… Skupiamy wokół siebie młodych, ambitnych i podchodzących z pasją do muzyki ludzi. Wyznaczamy sobie cele, które sukcesywnie realizujemy, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych ani barier nie do przekroczenia. Jesteśmy zawsze 24h na dobę aktywni…”


PIO TRECK WAYS - Biografia

Choć pierwsze występy klubowe zanotował dopiero w 2008 roku, to w żaden sposób nie odbija się to na jego wyczuciu i technice miksu.
Początkowo drążący trance, podczas pobytu za granicą i wpływem brytyjskiej sceny zwolnił zdecydowanie ze 140BPM. Otwarty na każde solidne brzmienie, obecnie najwięcej czerpie z pogranicza techno i dźwięków progresywnych - co nie znaczy, że w jego setach nie natkniemy się na inne gatunki takie jak deep czy tech-house.
Dotychczas występował w klubach w Radomiu - gdzie się urodził, Warszawie - gdzie mieszka, a także w lubelskim Soundbarze - który osobiście uważa za jeden z lepszych w Polsce. Dzięki konkursowi na najlepszy set miał okazję zaprezentować się także na juwenaliach w Kaliszu (między innymi obok duetu Catz'n'Dogz).
Od wiosny 2010 związany z houseradio.pl, gdzie w każdy ostatni wtorek miesiąca o godz. 18:00 można usłyszeć jego autorską audycję pt. VIBES.BLOK PROMOWANY
Liście manuka - czysta skóra Przetestuj kosmetyki Ziaja stworzone dla skóry tłustej i mieszanej.
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama