Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Grand Club & Bowling

Adres:ul. Kościuszki 9 Miasto: Rzeszów Tel:+48178533035


 
 
Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 6.43 / 10
Wygląd:7.86
Muzyka:5.14
Klimat:6.29

Imprezy cykliczne


Bowling days
(każdy poniedziałek)

Imprezy specjalne

Brak zaplanowanych imprez

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

klientka
2014-05-31
debile!!!

w klubie ochrona to same pustaki :/ masakra same kurwy i zlodzieje przez duze K

 
klientka
2014-05-31
NAJGORSZY KLUB!!!!

Debilna ochrona, chamska , zero klasy, jednym zdaniem daj spokoj szkoda gadac pustaki i tyle

 
zazenowany
2013-08-04
najgorszy klub w historii

Grand to wszystko co repteztuje Rzeszów - brak kultury, najgorsza muzykę, "prawie" dj, totalny żal patrzeć na ten brak niemalże Wszystkiego!!! Obsługa pretensjonalna mająca cechy upośledzonej kulturalnie. Generalnie rzecz biorąc, pieniądze na bilet wstępu lepiej podpalic niż spędzić w klubie Grand Rzeszów!

 
Gość
2009-07-24
Nie chodźcie do GRANDU NA GRANDE!!!

Posłpouchajcie ludzie opowieści mej!!! Wybieraliśmy się ze znajomymi do Grandu. Schodziliśmy po schodkach po woli bo dziewczyny były w szpilkach i do tego dopisywały nam humory, a tam "Piękna Ochrona" i jakaś niemiła pani powiedziała że nie wejdziemy bo jesteśmy wszyscy NAJEBANI, a wiecie po czym to stwierdzili??? po wyglądzie!!! Jak można po wyglądzie stwierdzić, że ktoś jest pijany??? Było tam 3 gośći (ochroniarzy) i ta baba i moim zdaniem to oni byli wszyscy najebani!! Prosiliśmy o alkomat, ale nie posiadali, w takiej sytuacji wydaje mi się że powinien być!! Kochani... Nie chodzcie to GRANDU NA GRANDE!!! W Rzeszowie jest wiele innych lepszych lokali!!! Acha... ta BANDA Debili co stoi na bramce powinna być zwolniona!!! To nie są ludzie na odpowiednim stanowisku!! jak będą tak dalej postępować to prędzej czy później ten lokal padnie.. " Nie chodźcie do GRANDU NA GRANDE!!!! "

 
Bler
2009-02-19
Chamska ochrona

Zepsuli cały wieczór, nie wpuszczając mnie do środka bo miałem extra spodnie z bocznymi kieszeniami. Odradzam.

 
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama