Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Pub Grotesque

Adres:ul. Przesmyk 4 Miasto: Rzeszów Tel:+48793499518


 
 
Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 7.50 / 10
Wygląd:7.5
Muzyka:7.5
Klimat:7.5

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Kicia
2012-01-01
Sylwester w Grotesce

Słuchajcie, chciałabym podzielić się z Wami moją i nie tylko moją opinią na temat Sylwestra w Grotesce 2011/2012. Powiem szczerze, że pomimo miłej obsługi i niezłego jedzenia - cena była naprawdę nieadekwatna do imprezy - Dj był albo niedoświadczony albo po prostu był człowiekiem z ulicy - widząc, że niewiele ludzi się bawi, nie próbował ratować sytuacji, a do tego jego "dj'ka" ograniczała się do totalnej zmiany rytmu bez większego sensu i ciągłości....megarozczarowanie . A do tego - w cenie (całkiem sporej, jakby porównać np. ofertę weselną)były np. napoje typu coca-cola, o którą się musieliśmy dopraszać...Fakt, jedzenie nienajgorsze, ale spodziewałam się po tym miejscu czegoś więcej. W szczególności - muzyka tragedia.ODRADZAM!

 
Aśka
2010-04-16
do Eweli Mazepy

Dla ciebie to chyba tylko stodoła, albo śmierdząca piwnica szczynami, więc tam siedź dalej i nie krytykuj jak byłaś w miejscu lepszym niż do tej pory przebywałaś! Chyba nigdy dalej nie byłaś jak w Przybyszówce, i stąd biorą się twoje kompleksy, światowa dziewczyno! Proponuję ci dalej przesiadywać na ławce w parku z tanim winkiem w ręku!

 
Ewela
2010-03-18
:/

dziewczyny jak mazepy ubrane!!! proponuje kapelusze na głowe zalozyc! te krawaty to przesada to nie5-cio ***** restauracja! A wlasciciel zgadzam sie chamski strasznie!!! A na dodatek coraz drozej tam takze studenci uciekajcie gdzie indziej tylko nie tam!

 
gość
2009-08-24
Andrzej

Nie mogę się zgodzić z poprzednikami, bo pub i obsługa w nim jest spoko! Może to jedna i ta sama osoba pisała?

 
T
2009-05-24
Obsługa3właściciel

zgadzam się z poprzednimi opiniami.Wystrój knajpy i klimat psuje właściciel wraz z obsługa te dziewczyny chyba nawet nie mają wykształcenia by stać za barem pierwsze oderwane od pługa dosłownie laski masakra zero kompetencji nie wychowane złośliwe tragedia po prostu.A właściciel nie lepszy wyzywa klientów bo zwróciło mu się uwagę na obsługę i wyrzucił z lokalu zamykając drzwi mówiąc "spier..ac" co to za właściciel jak nie potrafi zadbać o klienta nie polecam nie chodźcie tam jeżeli nie chcecie wyjść zdenerwowani najgorsza knajpa w Rzeszowie!!!!!!!!

 
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama