Koncert
Bond in Concert

Bond in Concert

 • 2020-06-17, , godzina 19:30
 • 130 zł (Bond in Concert)
 • Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego, Rzeszów

Opis

Bond in Concert - The Best James Bond Songs w Polsce! Weź udział w muzycznej podróży śladami agenta 007! Na scenie zaprezentują się znakomici artyści z Wielkiej Brytanii w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości! Bond in Concert bilety na trasę już w sprzedaży.

Bond In Concert w Polsce 

 • Rzeszów - 17.06.2020, Filharmonia Podkarpacka
 • Kraków - 18.06.2020, Kijów.Centrum
 • Warszawa - 19.06.2020, Arena Ursynów
 • Łódź - 20.06.2020, Wytwórnia 
 • Lublin - 21.06.2020, Centrum Spotkania Kultur
 • Gliwice - 23.06.2020, Arena Gliwice
 • Wrocław - 24.06.2020, Teatr Polski
 • Poznań - 25.06.2020, Sala Ziemi MTP
 • Gdańsk - 26.06.2020, Filharmonia Bałtycka

Bond in Concert program

,,Bond in Concert" to absolutnie wyjątkowy spektakl, podczas którego znakomici wokaliści wraz z zespołem instrumentalnym Session One zabierają publiczność w podróż tropem najsłynniejszego szpiega wszech czasów. Publiczność usłyszy wszystkie najpopularniejsze utwory towarzyszące przygodom Jamesa Bonda.

 

Zobaczymy brawurowe wykonania legendarnych czołówek, w tym oczywiście tej najważniejszej, skomponowanej przez Johna Barry'ego i Monty'ego Normana do ,,Doktora No"

 

Nie zabraknie oczywiście utworów komponowanych do najpopularniejszych 11 filmów z superagentem w roli głównej! Usłyszymy zatem zachwycające ,,Goldfinger" oraz ,,Diamonds are forever" Shirley Bassey, ze sceny zabrzmią także ikoniczne utwory ,,GoldenEye" Tiny Tuner z filmu pod tym samym tytułem, ,,A View To Kill" Duran Duran z produkcji ,,Zabójczy widok", ,,Nobody Does It Better" Carly Simon ze ,,Szpieg, który mnie kochał", ,,Live and Let Die" Paula McCartney'a & Wings z ,,Żyj i pozwól umrzeć", ,,Thunderball" Toma Jonesa z ,,Operacji Piorun", ,,Tomorrow Never Dies" Sheryl Crow z ,,Jutro nie umiera nigdy", ,,Another Way to Die" Jacka White'a i Alicii Keys z ,,007 Quantum of Solace"czy nagrodzone Oscarami utwory ,,Skyfall" Adele i ,,Writings On The Wall" Sama Smitha.

Bond in Concert wykonawcy

Znakomitym wokalistom towarzyszyć będzie brytyjska formacja Session One, znana z angielskiego show Strictly Come Dancing, który był prekursorem popularnego programu telewizyjnego ,,Tańcząc z gwiazdami". W skład 10-osobowego zespołu wchodzą: sekcja rytmiczna, instrumenty klawiszowe, kwartet smyczkowy i fortepian.

 

Session One występowali na całym świecie u boku takich gwiazd jak Joss Stone, Jason Donovan, Beverley Knight, Kasabian, Martha Reeves, Happy Mondays, Kelis czy Skunk Anansie.

James Bond 

Nazywa się Bond. James Bond. Od ponad 50 lat ratuje świat przed upadkiem, zawsze w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości. Jego znakiem rozpoznawczym są szybkie samochody, piękne kobiety, martini z wódką - wstrząśnięte, nie mieszane - oraz znakomity gust muzyczny.

 

Agentowi 007 towarzyszą zawsze najlepsi muzycy, a utwory i tematy przewodnie kolejnych filmów z przygodami Bonda błyskawicznie wchodzą do kanonu światowej muzyki.Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Bond in Concert"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Rzeszów, koncerty Rzeszów na dziś, koncerty Rzeszów jutro, koncerty Rzeszów w tym tygodniu, koncerty Rzeszów na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
James Bay - Chew On My Heart
James Bay w piosence "Chew On My Heart" [WIDEO]

Chciałbym coś namieszać, zrobić coś nowego - zapowiada artysta.

Katy Perry - album Smile
Katy Perry ogłasza szczegóły płyty "Smile"

Krążek trafi do sprzedaży 14 sierpnia 2020.

Konkurs Ziaja