BRANŻE
ID:253250

Dyrektor Logistyki (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNQiOQAW

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki:
  • organizacja i zarządzanie systemem logistyki (transport, gospodarka magazynowa, łańcuch dostaw) sieci sprzedaży,
  • tworzenie i zarządzanie budżetem,
  • planowanie i nadzór polityki zakupów,
  • zarządzanie polityką personalną,
  • prowadzenie negocjacji z kluczowymi partnerami i dostawcami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane studia z zakresu logistyki),
  • minimum 7-letnie doświadczenie zawodowe, w tym minimum 5 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w branży logistycznej,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących logistyki, specyfiki wysokiego składu, polityki zakupów, inwestycji,
  • minimum dobra (B2) znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami logistycznymi,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
Oferujemy:
  • elastyczny sposób zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B itp.),
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie,
  • narzędzia pracy, samochód służbowy, komputer, telefon,
  • szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych,
  • faktyczny wpływ na zarządzanie oddziałem logistyki oraz na tworzenie procesów logistycznych.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:organizacja i zarządzanie systemem logistyki (transport, gospodarka magazynowa, łańcuch dostaw) sieci sprzedaży,
tworzenie i zarządzanie budżetem,
planowanie i nadzór polityki zakupów,
zarządzanie polityką personalną,
prowadzenie negocjacji z kluczowymi partnerami i dostawcami.

Wymagania:wykształcenie wyższe (preferowane studia z zakresu logistyki),
minimum 7-letnie doświadczenie zawodowe, w tym minimum 5 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w branży logistycznej,
bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących logistyki, specyfiki wysokiego składu, polityki zakupów, inwestycji,
minimum dobra (B2) znajomość języka angielskiego,
doświadczenie w zarządzaniu projektami logistycznymi,
umiejętność zarządzania zespołem,
doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:elastyczny sposób zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B itp.),
dwuskładnikowe wynagrodzenie,
narzędzia pracy, samochód służbowy, komputer, telefon,
szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych,
faktyczny wpływ na zarządzanie oddziałem logistyki oraz na tworzenie procesów logistycznych.