BRANŻE
ID:237902

Ekspedytor międzynarodowy (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FalcgAAB

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. podkarpackie, Rzeszów

Data publikacji: 2018-01-09

Branża: Transport / Spedycja, Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki:
  • monitorowanie terminów realizacji zamówień,
  • kontakt z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi,
  • wyjaśnianie nieścisłości w dostawach z dostawcami,
  • przyspieszanie realizacji zamówień,
  • przygotowywanie raportów dla klienta,
  • prognozowanie wskaźnika dostaw na czas i utrzymywanie go na wymaganym poziomie,
  • przygotowywanie zastawień oraz ich analiza.
Wymagania:
  • biegła znajomość języka francuskiego lub niemieckiego (preferowany francuski),
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • biegła znajomość obsługi komputera, w szczególności pakiet MS Office (Outlook, Excel),
  • doświadczenie na stanowisku ekspedytora międzynarodowego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • gwarancję stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju, podniesienie kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia w branży spedycyjnej,
  • dużą samodzielność w pracy,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Obowiązki:monitorowanie terminów realizacji zamówień,
kontakt z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi,
wyjaśnianie nieścisłości w dostawach z dostawcami,
przyspieszanie realizacji zamówień,
przygotowywanie raportów dla klienta,
prognozowanie wskaźnika dostaw na czas i utrzymywanie go na wymaganym poziomie,
przygotowywanie zastawień oraz ich analiza.

Wymagania:biegła znajomość języka francuskiego lub niemieckiego (preferowany francuski),
minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego,
biegła znajomość obsługi komputera, w szczególności pakiet MS Office (Outlook, Excel),
doświadczenie na stanowisku ekspedytora międzynarodowego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie,
gwarancję stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
możliwość rozwoju, podniesienie kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia w branży spedycyjnej,
dużą samodzielność w pracy,
pracę w przyjaznym zespole,
oferta dotyczy pracy tymczasowej.