BRANŻE
ID:247223

KONSULTANT DS. OBSŁUGI INFOLINII

Opis firmy:

Firma Unicall została założona w 2004 roku Norwegii i po kilku latach przeniosła ciężar działalności na Europę Środkowo-Wschodnią. Obecnie zatrudniamy ponad 700 pracowników w 11 centrach ulokowanych w pięciu krajach.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :
KONSULTANT DS. OBSŁUGI INFOLINII na projekt skierowany do kolekcjonerów i pasjonatów.
(miejsce pracy: Rzeszów, al. Rejtana 36)

Opis stanowiska:

  • telefoniczna obsługa klientów,
  • przyjmowanie zamówień,
  • dosprzedaż produktów,
  • udzielanie informacji klientom

Oczekujemy:

  • dużej swobody wypowiedzi,
  • umiejętności dostosowanie się do dynamicznych zmian na projekcie,- orientacji na cel,
  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • różnorodność realizowanego projektu,
  • pracę w systemie 2 zmianowym 9:00-17:00/13:00-21:00 od poniedziałku do piątku oraz w weekendy 9:00-17:00,
  • umowę zlecenie, z możliwością otrzymania umowy o pracę,
  • wsparcie merytoryczne, profesjonalne szkolenia,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym dynamicznym zespole