BRANŻE
ID:240228

Kupiec/Specjalista ds. zakupów (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000OZYeYAAX

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. podkarpackie, Rzeszów

Data publikacji: 2018-05-14

Branża: Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki:
  • tworzenie i składanie zamówień,
  • nadzór nad terminowością realizowanych zamówień,
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • zdobywanie i analizowanie ofert cenowych oraz negocjowanie z dostawcami,
  • przygotowywanie raportów i analiz oraz raportowanie wyników,
  • nadzór budżetu przeznaczonego na zakupy.
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • zaangażowanie, sumienność, komunikatywność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z zamówieniami, zakupami.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenia,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.

Obowiązki:tworzenie i składanie zamówień,
nadzór nad terminowością realizowanych zamówień,
współpraca z innymi działami firmy w zakresie wykonywanych obowiązków,
zdobywanie i analizowanie ofert cenowych oraz negocjowanie z dostawcami,
przygotowywanie raportów i analiz oraz raportowanie wyników,
nadzór budżetu przeznaczonego na zakupy.

Wymagania:komunikatywna znajomość języka angielskiego,
bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
zaangażowanie, sumienność, komunikatywność,
mile widziane doświadczenie w pracy związanej z zamówieniami, zakupami.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenia,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
pracę w młodym, dynamicznym zespole,
możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.