BRANŻE
ID:256145

Lider/ka Oddziału

Numer referencyjny: a0t4H00000tEwXLQA0

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. podkarpackie, Rzeszów

Data publikacji: 2021-04-09

Branża: Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki:
  • kompleksowa obsługa klienta,
  • przygotowywanie ofert,
  • doradztwo w zakresie oferowanych usług,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowo-sprzedażowej,
  • analiza rynku i konkurencji,
  • optymalizacja funkcjonowania pracy oddziału,
  • nadzór nad realizacją założonego planu sprzedaży,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • wydawanie i przyjmowanie towaru z magazynu.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne),
  • doświadczenie handlowe w branży budowlanej (sektor sanitarny lub pokrewny) - min. 4 lata,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • znajomość zagadnień dotyczących magazynowania, obsługi logistycznej sprzedaży oraz obiegu dokumentów,
  • znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem Excel),
  • praktyczna znajomość programu ERCP,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - mile widziane.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • benefity pozapłacowe,
  • szkolenia wdrażające,
  • możliwość rozwoju w firmie będącej liderem w swojej branży.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:kompleksowa obsługa klienta,
przygotowywanie ofert,
doradztwo w zakresie oferowanych usług,
prowadzenie dokumentacji magazynowo-sprzedażowej,
analiza rynku i konkurencji,
optymalizacja funkcjonowania pracy oddziału,
nadzór nad realizacją założonego planu sprzedaży,
zarządzanie podległym zespołem,
wydawanie i przyjmowanie towaru z magazynu.

Wymagania:wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne),
doświadczenie handlowe w branży budowlanej (sektor sanitarny lub pokrewny) - min. 4 lata,
doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata,
umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu,
znajomość zagadnień dotyczących magazynowania, obsługi logistycznej sprzedaży oraz obiegu dokumentów,
znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem Excel),
praktyczna znajomość programu ERCP,
prawo jazdy kat. B,
uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - mile widziane.

Oferujemy:umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
atrakcyjne warunki finansowe,
benefity pozapłacowe,
szkolenia wdrażające,
możliwość rozwoju w firmie będącej liderem w swojej branży.