BRANŻE
ID:244555

Pracownik myjni samochodowej

Numer referencyjny: a0t5800000ZtVvZAAV

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki:
  • kompleksowe mycie samochodów należących do jednej z największych wypożyczalni aut w regionie.
Wymagania:
  • prawo jazdy kat B,
  • dyspozycyjność ok. 160 godzin (w tym 2 soboty) w miesiącu,
  • mile widziany status ucznia lub studenta do 26. roku życia,
  • sumienność i punktualność,
  • odpowiedzialność za powierzone mienie.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • elastyczny grafik,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Obowiązki:kompleksowe mycie samochodów należących do jednej z największych wypożyczalni aut w regionie.

Wymagania:prawo jazdy kat B,
dyspozycyjność ok. 160 godzin (w tym 2 soboty) w miesiącu,
mile widziany status ucznia lub studenta do 26. roku życia,
sumienność i punktualność,
odpowiedzialność za powierzone mienie.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
satysfakcjonujące wynagrodzenie,
elastyczny grafik,
pracę w młodym i dynamicznym zespole.