BRANŻE
ID:244993

Projektant sieci FTTH

Roux Center Sp. z o.o. Sp.k. firma projektowa z Rzeszowa poszukuję

Projektantów sieci FTTH.

Zakres zadań i oczekiwania:
  • opracowywanie projektów wykonawczych, kosztorysów prac i materiałów, przygotowywanie,
  • dokumentacji powykonawczej, projektowanie przyłączy FTTH,
  • biegła znajomość oprogramowania AutoCAD,
  • współpraca z przedstawicielami  w zakresie projektowym,
Mile widziane:
  • znajomość oprogramowania GIS,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość zagadnień z zakresu budowy sieci światłowodowych w technologii FTTH oraz przepisów prawa budowlanego w telekomunikacji,
  • doświadczenie w wykonywaniu projektów sieci światłowodowej FTTH,

 Oferujemy:
  • praca od poniedziałku do piątku 7:00-15:00
  • wyposażenie stanowiska pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania pod ogłoszeniem.

Firma projektowa z Rzeszowa poszukuję  projektantów sieci FTTH.

- opracowywanie projektów wykonawczych, kosztorysów prac i materiałów, przygotowywanie,
- dokumentacji powykonawczej, projektowanie przyłączy FTTH,
- biegła znajomość oprogramowania AutoCAD,
- Współpraca z przedstawicielami  w zakresie projektowym,

- znajomość oprogramowania GIS,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- znajomość zagadnień z zakresu budowy sieci światłowodowych w technologii FTTH oraz przepisów prawa budowlanego w telekomunikacji,
- doświadczenie w wykonywaniu projektów sieci światłowodowej FTTH,

 Oferujemy:

- praca od poniedziałku do piątku 7:00-15:00
- Wyposażenie stanowiska pracy,
- Możliwość zdobycia doświadczenia,
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.