Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Słowackiego 16 Miasto:Rzeszów Tel:7 866 01 22

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

gość
2012-11-14
T R A G E D I A !!!

Koleżanka pracowała jako kucharka w tej stajni... zdradziła ciekawy sekret ... filety drobiowe nie są myte przed usmażeniem - a to nie wszystkie tajemnice :) smacznego dla klientów i pozdrawiamy "szefa" :)

 
Stały klient
2011-07-19
gorąco polecam

szybki bufet, duży bar sałatkowy. Widać że właściciele dbają o swój biznes bo widzę ich bardzo często jak przychodzę na obiad. Polecam mamą z dziećmi jest kącik specjalnie dla małych pociech ja mam dziecko i mogę w spokoju zjeść obiad nie martwiąc się o atrakce dla malucha pyszne jedzenie polecam wiejską patelnię lecz danie wymaga czasu bo jest bardzo duże

 
student
2011-07-19
student

bardzo fajna restauracja w centrum Rzeszowa blisko z uczelni na pyszny posiłek. ceny ok obsługa bardzo miła menu bogate. Ja korzystam z dań dnia które są serwowane bardzo szybko w 3 minuty to ważne podczas przerwy w zajęciach smacznie POLECAM !!!!!!!!!!!!

 
Życzliwy 02
2010-07-29
Wyzyskiwacze

DANIA TEGO LOKALU NIE SA ADEKWATNE SMAKIEM DO ICH CENY! MIĘSO ODPYCHA ZAPACHEM A O UŻYWANEJ TAM ZASTAWIE STOŁOWEJ NIE WSPOMNĘ.USZCZERBANE FILIŻANKI I NIEDOMYTE SPODKI MOŻNA UŻYWAĆ W DOMU ALE NIE W REUSTAURACJI!OBSŁUGA TRAKTUJE KLIENTÓW PRZEDMIOTOWO, oGÓŁEM SZCZERZE NIE POLECAłbym

 
gch007
2010-06-12
mięso śmierdzi

beznadziejna "restauracja", nie polecam.. przyuważyłem, że barmani wkładają lód rękami do szklanek, filiżanki natomiast są brudne i poszczerbane (nie domyte lub ze starości - ale nie zachęca to do wypicia z nich herbaty czy kawy), dania z karty w miarę urozmaicone, ale mi przydarzyło się że "kentaki chicken" śmierdziały!!! ludzie czym szef kuchni sie zajmuje kiedy podawane są strare mięsa?? nie sprawdzacie daty przydatności do spożycia swoich zapasów?? nie polecam tego lokalu.

 
BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fit Przetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama