Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Cafe Mini

Rzeszów

Adres:ul. Kopernika 3a Miasto:Rzeszów Tel:+48178529003

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Ruda
2015-01-28
Masakra

Jak mozna tak obniżyć poziom !! Kiedyś to była jedna z najlepszych cukierni a teraz masakra !!! A obsługa .... Tragedia zreszta kazdy moze zweryfikować .

 
hasel
2012-06-22
Fuszerka

Widziałem jak gotowe rurki napełniają kremem, którym jest sztuczna bita śmietana w spray'u z hipermarketu. Nie ma co, "pyszne i naturalne rurki z kremem"...

 
Milena65
2012-04-13
Niezły syf

Ludzie, proszę Was, jak Wy możecie jeść w takim miejscu i jeszcze twierdzić, że jest dobre. Czy naprawdę nie byliście w cukierni z tradycją z prawdziwego zdarzenia? Cafe Mini to kompletna amatorka.

 
Student PRz
2012-03-05
Milo i smacznie

Stylowe miejsce - tak wygladaja stare kawiarenki w Paryzu czy Wiedniu. Lody i ciastka smaczne, ale trzeba kolo dyszki wydac. Polecam to miejsce!

 
sztuka
2012-02-27
nie specjalnie

kawiarnia o kiczowatym wystroju na spotkania starszych pań i nic poza tym. Drogo i nijako, porcje małe i szału nie ma. Wolę inne miejsca i tam nie poleciałbym nikomu, strata pieniędzy.

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama