Kursy i szkolenia - Edukacja

Food Design 3.0 Rzeszów - informacje o szkoleniu

2020-03-11 12:32:38 | Rzeszów

UWAGA: Data na grafice jest nieaktualna. wydarzenie zostało przełożone na 20 maja 2020 r.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są najnowsze trendy w kreowaniu nowych produktów żywnościowych, zapraszamy na warsztaty z metodologii Design Thinking Food Design 3.0 organizowane EIT Food wraz z DESIGN PROVISION.

Food Design 3.0 Rzeszów 2020 plakat banerSzczegóły wydarzenia

DATA i MIEJSCE: 20 maja 2020 w godz. 9-17 w przestrzeni HugeTECH, przy ul. Słowackiego 24 w Rzeszowie.

Design Thinking to metoda pracy wywodzącą się z User-Centered Design, wykorzystująca proces i narzędzia, z których na co dzień korzystają projektanci. Service Design, czyli projektowanie usług zorientowane na potrzeby użytkownika, ma wiele punktów styku z Design Thinking, ale wykorzystuje narzędzia charakterystyczne dla projektowania procesów usługowych, jak np. Customer Journey Map czy Service Blueprint.

Dla kogo są te warsztaty?

  • Dla studentów kierunków dietetycznych i żywieniowych, którzy będą w przyszłości pracować na tym rynku w firmach lub na własny rachunek i którzy chcą tworzyć rozwiązania budowane w oparciu o realne potrzeby użytkowników
  • Dla studentów kierunków technologicznych, którzy będą mieli szansę zrozumieć w jaki sposób ich praca wpisuje się w całościowy proces rozwoju produktów i usług nakierowanych na potrzeby użytkowników
  • Dla doktorantów, którzy w swojej pracy naukowej analizują kompleksowe systemy związane z szeroko rozumianym food’owym obszarem.

Przebieg szkolenia

1-dniowe szkolenie skoncentrowane jest na zadaniach praktycznych z elementami teoretycznych omówień. W toku szkolenia, uczestnicy będą mieli możliwość poznania, przećwiczenia oraz omówienia wybranych narzędzi, które mogą od razu zastosować w swojej codziennej pracy. Szkolenie będzie miało dynamiczne tempo pracy. Na zakończenie szkolenia wszyscy jego uczestnicy otrzymają materiały, w tym Service Design Toolkit, który zawiera podsumowanie całego procesu projektowego wraz z narzędziami oraz checklistą przydatną przy realizacji własnych działań / projektów.

Prowadząca: Magdalena Kochanowska, współwłaścicielka DESIGN PROVISION, Design Strategist

Magda jest strategiem designu i współzałożycielką, wraz z Weroniką Rochacką Gagliardi, firmy doradczej Design Provision. Prowadzi projekty i szkolenia w zakresie budowania strategii, zarządzania designem, Design Thinking oraz Service Design. Jest adiunktem na Wydziale Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Doktorat obroniła w 2010 roku. Przez wiele lat była redaktorem w kwartalniku projektowym 2+3D. W latach 2011-12 wykładała na Universidad Europea de Madrid. Zajmuje się teorią i krytyką designu oraz metodologiami projektowymi.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia: https://www.facebook.com/events/798809887195768/

Rejestracja: https://www.eventbrite.com/e/food-design-30-rzeszow-tickets-95335433849

ip

fot. materiały organizatora.

Słowa kluczowe: 2020, Warsztaty Kursy Szkolenia Rzeszów Marzec 2020, Przebieg, Design Thinking
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Letnia Szkoła Giełdowa Go4Poland - trwają zapisy!

Poznaj szczegóły warsztatów, paneli dyskusyjnych i spotkań ze specjalistami!

Real Estate Case Day 2020 - warsztaty online

Informacje o tegorocznej edycji wydarzenia.

"KasaSięZgadza" - dowiedz się, jak zarządzać swoimi finansami!

Wystartował projekt studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, dzięki któremu nauczysz się wiele ciekawych rzeczy na temat przedsiębiorczości.

Polecamy
reklama Rozwijaj swoje umiejętności i podnoś kwalifikacje!
Rozwijaj swoje umiejętności i podnoś kwalifikacje!

Serwis Epic Labs gromadzi trenerów i uczestników szkoleń, umożliwiając prosty przekaz i dostęp do e-wiedzy.

Planowanie i realizowanie celów
Planowanie i realizowanie celów

Jesteś uzdolniony plastycznie, a rodzice chcą, abyś został lekarzem? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że studia medyczne nie zaspokoją Twoich potrzeb.

Ostatnio dodane
Letnia Szkoła Giełdowa Go4Poland - trwają zapisy!

Poznaj szczegóły warsztatów, paneli dyskusyjnych i spotkań ze specjalistami!

Real Estate Case Day 2020 - warsztaty online

Informacje o tegorocznej edycji wydarzenia.

Konkurs Ziaja