Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Festiwal BOSS w Rzeszowie

Kiedy2018-03-07
Do kiedy2018-03-08
GdzieWyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania
Rzeszów
Festiwal BOSS w Rzeszowie

Już 7-8 marca 2018 r. w godzinach 16:00-21:00 na terenie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się Festiwal BOSS organizowany przez Studenckie Forum Business Centre Club. Ten ogólnopolski projekt obywa się w wielu miastach w całej Polsce, a regionem inaugurującym jest stolica Podkarpacia, czyli Rzeszów.

Festiwal BOSS jest wydarzeniem biznesowo-edukacyjnym skierowanym do wszystkich młodych ludzi, łaknących wiedzy, praktycznych umiejętności i nowych kontaktów oraz  życiowego sukcesu. Stwarza jedyną, tak unikalną, a zarazem kompleksową ofertę edukacyjną o tematyce biznesowej, która jest jednocześnie dopasowana do potrzeb panujących na rynku.

Tegoroczna edycja podzielona jest na dwa równolegle, odbywające się panele: otwarte prelekcje oraz warsztaty. W samym mieście Rzeszów będą gościć różnorodni przedsiębiorcy, trenerzy mentalni i personalni tjk. Jan Grzesiak, Rafał Kasperkowicz, Daniel Janik i Jacek Sobek oraz Dorota Filipiuk, którzy  podczas wykładów podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami Festiwalu. Druga sekcja będzie polegać na praktycznej nauce w salach komputerowych obsługi programów np. Photoshop czy Illustrator oraz nauki prostych języków programowania. Warsztaty będą prowadzone przez najlepszych specjalistów w swym fachu m.in. Marcina Rudzik, Dariusza Kopyto oraz przedstawiciela największej w Polsce szkoły IT – CodersLab. Dodatkowo merytorycznie wydarzenie wspierają FreshMail, SMSAPI oraz Google Internetowe Rewolucje.

Całe wydarzenie ma na celu stworzenie przestrzeni, w której stykają się ludzie z różnorodnych branż i grup biznesowych. Jest to jedyne wydarzenie o tak szerokiej skali realizowane w naszym kraju, w którym może wziąć udział każdy i to za darmo. Wszystkie warsztaty oraz prelekcje są całkowicie darmowe. Wystarczy jedynie wziąć udział w wydarzeniu oraz uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na warsztaty IT należy wcześniej zgłosić w nich swój udział.

Pełny harmonogram Festiwalu BOSS 2018 w artykule.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama