Spektakle, przedstawienia
pobrane (4)1d125ac0c336df922aa9d21aca8f5808.jpg

Najmniejszy samolot na świecie Autor sztuki: Swietłana Bień

Ocena:

Opis spektaklu

Bohaterem naszej historii jest samolot. Taki, jakich wiele, tylko nieduży. Właściwie to zupełnie mały, a wręcz najmniejszy na świecie. Jego koledzy – duże i trochę zarozumiałe samoloty – często dokuczają mu z tego powodu. Jeśli i Wam zdarzyło się usłyszeć, że jesteście zbyt mali, aby z kimś się bawić lub czymś zajmować, wiecie doskonale, że nie jest to przyjemne. Małemu samolotowi było bardzo przykro, kiedy od ciągle zajętych "bardzo ważnymi sprawami" kolegów słyszał, że taki mikrus do niczego się nie nadaje. Kiedy już prawie im uwierzył, że mały to znaczy nieważny, spotkał największego psa na świecie. I być może Was to zdziwi, ale okazało się, że to właśnie on, tylko on – maleńki samolot, którego jeden bardzo niesympatyczny kolega nazwał "komarem ze śmigłem" – może pomóc największemu i bardzo nieszczęśliwemu psu. Co było dalej? Czy samolot wywiązał się ze swojej bardzo ważnej misji? O tym opowiemy Wam podczas przedstawienia. Spektakl uczy, że każdy z nas jest ważny i może dokonać wielkich rzeczy, jeśli tylko uwierzy w siebie i będzie pamiętał, że czasem wmawiamy sobie, że wszystko  przepadło, zamiast spróbować poszukać wyjścia z trudnej sytuacji. Wyjścia, które mamy często na wyciągnięcie ręki…

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, muzyka, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Najmniejszy samolot na świecie (Teatr Maska, Rzeszów).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Najmniejszy samolot na świecie.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Najmniejszy samolot na świecie (Teatr Maska, Rzeszów).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Najmniejszy samolot na świecie (Teatr Maska, Rzeszów).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Najmniejszy samolot na świecie (Teatr Maska, Rzeszów).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Najmniejszy samolot na świecie (Teatr Maska, Rzeszów).
Polecamy
Ostatnio czytane
Japety-kto to widział
"Japety" z Wrocławskiego Teatru Lalek improwizują karnawałowo

Najbliższe pokazy spektaklu dla dorosłych już w dniach 24-26 stycznia!

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.