Premiery teatralne - Nowe spektakle w teatrze w Rzeszowie

Premiery spektakli teatralnych 2020 - Rzeszów. Aktualne premiery teatralne.

Nowe spektakle teatralne w Rzeszowie. Najbliższe premiery spektakli teatralnych w lipcu 2020. Prezentujemy spektakle teatralne, które będą grane w teatrach w Rzeszowie w lipcu. Przeszukaliśmy naszą bazę spektakli teatralnych by znaleźć premiery spektakli teatralnych na lipiec 2020 . Znalezionych premier teatralnych: 0. Zobacz także premiery spektakli teatralnych wszystkie premiery w lipcu 2020, w sierpniu 2020, we wrześniu 2020, w październiku 2020, a także zapowiedzi teatralne oraz wszystkie spektakle w naszej bazie spektakli teatralnych.

Aktualne premiery teatralne. Nowe spektakle.

W naszej bazie nie znaleźliśmy spektakli spełniających wybrane kryteria. Spróbuj zmienić kryteria wyszukiwania.

Ostatnio czytane
Brak zdjęcia
West Side Story

West Side Story to współczesna wersja szekspirowskiego Romea i Julii, tragiczna historia miłości osadzona w realiach przedmieść Nowego Jorku końca lat 50-tych.

Róbmy sceny - jeszcze możesz się zgłosić!
Róbmy sceny - jeszcze możesz się zgłosić!

Fundacja Rak’n’Roll po raz kolejny chce zaangażować do pozytywnego działania osoby, które doświadczyły choroby nowotworowej.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!