Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

24 Finał WOŚP w Rzeszowie już 10 stycznia 2016!

2016-01-04 11:57:36 | Rzeszów

Kolejny, 24 już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia 2016 na rzeszowskim Rynku. Tegoroczna pomoc przeznaczona zostanie na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Finałowe obchody rozpoczną się o godz. 12.00 pokazem musztry w wykonaniu 21. Brygady Strzelców Podhalańskich.  Następnie na scenie trwać będą występy muzyczne podkarpackich zespołów, odbędą się także pokazy chemiczno – fizyczne.

W godz. 12.00-16.00 w Podziemnej Trasie Turystycznej odbywać się będą przygotowane przez Politechnikę Rzeszowską pokazy fizyczne, kryminalistyczne, robotów LEGO oraz warsztaty plastyczno-techniczne z Rzeszowskim Domem Kultury. 

W godz. 14.00 – 16.00 na płycie Rynku czeka wiele atrakcji. Zobaczyć będzie można prezentacje służb mundurowych i ratunkowych, interaktywne stanowisko przygotowane przez startup Moonlight z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości UR i WSIiZ oraz stanowisko Voice Net z konkursami, zabawami i karaoke. Na fanów motoryzacji czekać będą prezentacje Tor Rzeszów oraz firmy Yamacha oraz przejażdżki samochodem pancernym  BRDM-2. Nie zabraknie także pokazu Rzeszowskiego Klubu Morsów Sopelek.

O godz. 14.45 na scenie zagra zespół Golden Life. Po koncercie w programie zaplanowano pokazy edukacyjne oraz dalsze występy wokalne, m.in. uczestników programu „Aplauz, aplauz!”.

O godz. 20.00 tradycyjnie już nastąpi czas na światełko do nieba. Pokaz sztucznych ogni uatrakcyjni występ fire show.

Wieczór zakończy koncert zespołu Red Lips, laureata nagrody Super Jedynka w kategorii „Super przebój” za piosenkę „To co nam było”. Ich debiutancki krążek zdobył status Złotej Płyty. Koncert rozpocznie się o godz. 20.45.

ip

Słowa kluczowe: wośp, wośp 2016, wielka orkiestra świątecznej pomocy, jurek owsiak
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Polecamy
Zobacz, gdzie Jerzy Owsiak podpisze książkę
Zobacz, gdzie Jerzy Owsiak podpisze książkę

Prezes WOŚP odwiedzi salony EMPIK m.in. w Rzeszowie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu.

Gorąco na aukcjach
Gorąco na aukcjach

Sprawdzamy co się dzieje na aukcjach, a trzeba przyznać, że jest już gorąco. Aktualnie do zlicytowania na Allegro są m.in. srebrne orkiestrowe znaczki finałowe, wagonik od PKL, standardowo nr GG – 16, obraz olejny wystawiony przez Krystynę Jandę czy aniołek z harmonią wystawiony na aukcję przez Artura Barcisia. Przedmiot zaskakują i jest ich mnóstwo! Nie lada gratką jest także nowy Fiat 500.

Ostatnio dodane
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

Kupony i kody rabatowe