Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
28. Finał WOŚP 2020 w Rzeszowie - program

28. Finał WOŚP 2020 w Rzeszowie - program

  • 2020-01-12
  • Rzeszów

Opis

XXVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020 - program w Rzeszowie

Rzeszowski Rynek będzie miejscem koncertów. W tym roku na głównej scenie podczas 28. Finału WOŚP w Rzeszowie zagrają gwiazdy wszystkich pokoleń i gatunków muzycznych - oFF KulturA, Mr.Zoob, Oberschlesien, Piotr Kupicha - Feel i Skaldowie - legenda polskiego rocka w wyjątkowym koncercie jubileuszowym! Chwilę przed ich występem, o godz. 20:00 zobaczymy tradycyjne „Światełko do nieba”, które będzie miało formę pokazu laserów.

Wzcześniej, bo już od godziny 12.00, w okolicach Ratusza stanie lodowisko, a na nim pojawi się Piotr Kupicha. Na Rynku będzie można również zobaczyć zabytkowe i militarne pojazdy samochodowe oraz najnowocześniejszy sprzęt pożarniczy. W Podziemnej Trasie Turystycznej zobaczymy pokazy kół naukowych Politechniki Rzeszowskiej. Zaprezentowane zostaną m. in. samoloty, drony, łazik marsjański oraz roboty edukacyjne. Dla chętnych będzie okazja do udziału w eksperymenta chchemicznych. Atrakcją będzie też szansa na przejażdżkę po mieście kultowym Jelczem PR110U.

-----
Informacja dla sztabów:
Organizujesz imprezę w ramach WOŚP w 2020 roku? Jesteś szefem lub członkiem sztabu i posiadasz informacje na temat programu WOŚP w Rzeszowie?
Napisz do nas: wosp@dlastudenta.pl
Opublikujemy program wszystkich wydarzeń w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry w Rzeszowie.

Gramy z Wami kolejny rok!

Ostatnio dodane
Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).