Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
28. Finał WOŚP 2020 w Rzeszowie - program

28. Finał WOŚP 2020 w Rzeszowie - program

  • 2020-01-12
  • Rzeszów

Opis

XXVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020 - program w Rzeszowie

Rzeszowski Rynek będzie miejscem koncertów. W tym roku na głównej scenie podczas 28. Finału WOŚP w Rzeszowie zagrają gwiazdy wszystkich pokoleń i gatunków muzycznych - oFF KulturA, Mr.Zoob, Oberschlesien, Piotr Kupicha - Feel i Skaldowie - legenda polskiego rocka w wyjątkowym koncercie jubileuszowym! Chwilę przed ich występem, o godz. 20:00 zobaczymy tradycyjne „Światełko do nieba”, które będzie miało formę pokazu laserów.

Wzcześniej, bo już od godziny 12.00, w okolicach Ratusza stanie lodowisko, a na nim pojawi się Piotr Kupicha. Na Rynku będzie można również zobaczyć zabytkowe i militarne pojazdy samochodowe oraz najnowocześniejszy sprzęt pożarniczy. W Podziemnej Trasie Turystycznej zobaczymy pokazy kół naukowych Politechniki Rzeszowskiej. Zaprezentowane zostaną m. in. samoloty, drony, łazik marsjański oraz roboty edukacyjne. Dla chętnych będzie okazja do udziału w eksperymenta chchemicznych. Atrakcją będzie też szansa na przejażdżkę po mieście kultowym Jelczem PR110U.

-----
Informacja dla sztabów:
Organizujesz imprezę w ramach WOŚP w 2020 roku? Jesteś szefem lub członkiem sztabu i posiadasz informacje na temat programu WOŚP w Rzeszowie?
Napisz do nas: wosp@dlastudenta.pl
Opublikujemy program wszystkich wydarzeń w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry w Rzeszowie.

Gramy z Wami kolejny rok!

Ostatnio dodane
37 respiratorÃłw od WOŚP
WOŚP kupuje respiratory dla polskich szpitali

Urządzenia trafią do szpitali w całej Polsce z tzw. II linii walki z epidemią, a więc szpitali postawionych przez wojewodów w stan podwyższonej gotowości.

Fundacja WOŚP a koronawirus
Akcja Fundacji WOŚP w obliczu walki z koronawirusem

Wszystkie ręce na pokład! To hasło, nawiązujące bezpośrednio do ostatniego Finału WOŚP, aktualne jest również teraz.

Konkurs Ziaja