Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
XXI Finał WOŚP w MDK Rzeszów

XXI Finał WOŚP w MDK Rzeszów

  • 2013-01-13
  • Rzeszów

Opis

W programie:

1. Warsztaty „Poznaj z nami świat robotów”- warsztaty z robotyki dla dzieci i młodzieży od 8 lat, prowadzone przez trenerów z Imperium Techniki, odbędą się w sali 105 MDK przy ul.Osmeckiego 51 w godzinach:
13.30-15.00,
15.00-16.30,
16.30-18.00
(grupy max 10 osób), wstęp: wolne datki na rzecz WOŚP

Imperium Techniki oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie zapraszają na warsztaty z robotyki dla dzieci i młodzieży od 8 lat. Zbuduj z nami fantastyczne konstrukcje przy użyciu klocków LEGO! Gwarantujemy wspaniałą rozrywkę  i mile spędzony czas  wśród rówieśników. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy. Dlaczego warsztaty z robotyki są tak interesujące?  Ponieważ rozwijają wyobraźnię, uczą logicznego myślenia i łączenia faktów. Podczas warsztatów zostaną zaprezentowane ciekawe konstrukcje, które można zbudować z klocków LEGO.

2. Koncert zespołów artystycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie- sala widowiskowa MDK, ul. Osmeckiego 51

godz. 14.30 – 16.00 I część Koncertu- wystąpią: Dziecięcy Zespół Artystyczny „UŚmiech", Zespół Tańca Ludowego „RZESZOWIANKA”, Zespół Tańca Ludowego "KLEKSY”, Dziecięca Grupa Wokalna „MEMBRASKA, Zespół „T-8”, wokalistki z pracowni Pani Anny Olszewskiej

godz. 16.30 - 18.00 II część Koncertu- wystąpią Zespół Tańca Ludowego „TRADYCJA”, Zespół „T-8”, Zespół Taneczny Form Nowoczesnych „IMPET”, wokalistki z pracowni pana Mirosława Wysokińskiego

Ostatnio dodane
37 respiratorÃłw od WOŚP
WOŚP kupuje respiratory dla polskich szpitali

Urządzenia trafią do szpitali w całej Polsce z tzw. II linii walki z epidemią, a więc szpitali postawionych przez wojewodów w stan podwyższonej gotowości.

Fundacja WOŚP a koronawirus
Akcja Fundacji WOŚP w obliczu walki z koronawirusem

Wszystkie ręce na pokład! To hasło, nawiązujące bezpośrednio do ostatniego Finału WOŚP, aktualne jest również teraz.