logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Rzeszów

Jesteś tutaj:
 

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Olek
Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Olek
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 79/34
woj. podkarpackie

E-mail: olek.kierownik@o2.pl

O FIRMIE

Prowadzimy kursy prawa jazdy na kategorię B oraz dokształcamy na lekcjach dodatkowych. Szkolimy profesjonalnie dzięki wiedzy zdobytej przez kierownika ośrodka, który pracował jako policjant ruchu drogowego oraz ukończył Szkołę Ruchu...

OPINIE (2)

Średnia ocena 4/5
 
 
 
 
 
 • Mistrz Kierownicy Ocena 5/5
   
   
   
   
   

  Szkoła jest moim najlepszą w Rzeszowie. Prawie każda osoba zdaje za 1 razem nawet taka która miała wcześniej problemy z jazdą.Pan Olek pokazuje jak jeździć perfekcyjnie tłumaczy dokładnie każdy manewr i skrzyżowanie zwracając uwagę na miejsca w których często oblewają.Jest on osobą posiadającą ogromną wiedzę i doświadczenie którą przekazuje w przystępny sposób zachowując przy tym humor.Ja zdałem za pierwszym razem i mogę śmiało powiedzieć że nie żałuje wyboru.

  Kamil, 2012-07-27, 17:17:35
 • Bardzo dobra szkołaOcena 5/5
   
   
   
   
   

  Robiłam kurs w tej szkole bardzo dobrzy instruktorzy umią prszekazać zdobytą wiedzę.kierownik jest byłym policjantem po szkole ruchu drogowego w Warszawie,ma dobrą opinię wszyscy mówią jak nie mozesz zdac to przyjdz do niego wie gdzie oblewają i bardzo dokładnie tłumaczy kaszde skrzyzowanie oraz wszystkie manewry jakie wykonuje się na egzaminie.Kolezanka robiła w innej szkole i nie mogła zdac.poszła do Auto-Olek i od razu zdała,polecam kto ma problemy ze zdaniem i chce zdać za pierwszym razem,Agnieszka.

  Agnieszka, 2012-07-07, 20:47:51

Słowa kluczowe: Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Olek , Rzeszów, Kursy prawa jazdy, Nauka jazdy

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama