logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Rzeszów

Jesteś tutaj:
 
Logo

Ośrodek Szkolenia Kierowców Zryw II
O firmie

ZRYW to szkoła nauki jazdy , która pozytywnie zaskakuje już od pierwszych chwil. Terminy wykładów ustalają w naszej szkole sami kursanci w zależności od ich własnych potrzeb. Zatrudniamy doświadczonych instruktorów z wieloletnim stażem i tysiącami godzin spędzonych za kółkiem. Zgromadziliśmy odpowiednie pomoce naukowe, niezawodne samochody i stworzyliśmy optymalny program szkolenia gwarantujący solidne przygotowanie do egzaminu państwowego. Kierowcy, którzy zdecydowali się na kurs w naszym ośrodku mogą spokojnie stawać do egzaminu państwowego.

Oferujemy:

  • kursy kat. A, B, C i E
  • bezcenne doświadczenie naszych instruktorów
  • pełne zaplecze dydaktyczne
  • płatność w dogodnej formie i czasie
  • pojazdy takie same jak na egzaminie
  • możliwość korzystania z programu komputerowego
  • materiały szkoleniowe w różnych postaciach

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego wykładowcę, który rozwikła nawet najbardziej zawiły problem ruchu drogowego. Jesteśmy wyrozumiali i cierpliwi dla początkujących kierowców. Zapoznajemy kursantów z zasadami ruchu dro­go­wego, budową pojazdu, sposobami bezpie­cznego poruszania się po drodze i udzielaniem pierwszej pomocy. Oferujemy własny plac manewrowy znajdujący się w dogodnym miejscu o odpowiednim spadku co gwarantuje nabycie odpowiednich odruchów i bardzo dobrego operowania urządzeniami sterowniczymi i panowanie nad samochodem.

Każdy kursant naszej szkoły otrzyma gratisowo karnet wstępu na plac manewrowy ośrodka,oraz materiały szkoleniowe.


Szkoła Nauki Jazdy ZRYW
jest również przygotowana do egzaminu komputerowego.W sali wykładowej znajduje się komputer wyposażony w odpowiednie oprogramowanie. Uczestnicy kursu mogą nieodpłatnie korzystać z komputera i doskonalić swoje umiejętności.

Zniżki - dla uczniów i studentów, oraz dla robiących jednocześnie kategorię A


Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama