Koncert
Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert

  • 2020-03-29, , godzina 18:00
  • Miejsce siedzące 160.00 PLN, Miejsce siedzące 140.00 PLN
  • Filharmonia Podkarpacka im. A Malawskiego, Chopina 30, Rzeszów

Bilety

Opis

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i  fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Zespołu, który w niedościgniony  sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów - od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym ,,Raz, Dwa, Trzy"  - jego swoistym DNA.

Koncertami również - bez wielkich fet, akademii i transmisji, zespół pragnie uczcić swoją przyjaźń z Wami i wyrazić wdzięczność za to, że z nimi jesteście.

Te 30 lat minęło jak jeden koncert !

 

Podczas koncertów  gościnnie wystąpią:

Andrzej Jagodziński - fortepian

Henryk Miśkiewicz - saksofon altowy i sopranowy

Tomas Celis Sachez - instrumenty perkusyjne

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Rzeszów, koncerty Rzeszów na dziś, koncerty Rzeszów jutro, koncerty Rzeszów w tym tygodniu, koncerty Rzeszów na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Dua Lipa - Break My Heart
Dua Lipa nowym klipem promuje album Future Nostalgia [WIDEO]

Teledysk do piosenki "Break My Heart" jest w klimatach lat 80.